اپراتور پیام صوتی آوانک

آوانک اولین اپراتور پیام صوتی در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی برقراری تماس و ارسال صدای شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن ثابت و همراه را فراهم کرده است.

امکانات پنل پیام صوتی

ارسال پیام صوتی سفارشی

رمز یکبار مصرف OTP

ارسال پیام صوتی به لیست سیاه

ارسال به بلک‌لیست

ارسال تکی پیام صوتی

ارسال پیام‌صوتی گروهی

نظرسنجی پیام صوتی

نظرسنجی

ارسال پیام صوتی به خطوط ثابت

ارسال به خطوط ثابت

بانک شماره آوانک

بانک شماره

ارسال پیام صوتی سریالی دارای یک الگوریتم پیشرفته است که به شما اجازه می‌دهد مهم‌ترین پیام‌های سریالی و دوره‌ای خود را به راحتی برای افراد ارسال کنید. به طور مثال اگر شما یک کلینیک درمانی باشید که لازم است دستورالعمل‌های پزشکی خاصی را به صورت متناوب برای بیماران خود ارسال کنید.

ارسال پیام صوتی از روی نقشه به موبایل

آوامپ

ارسال پیام‌صوتی منطقه‌ای

ویرایش آنلاین پیام صوتی

آوامیکس

ابزار هوشمند ویرایش صدا

تبدیل متن به پیام صوتی

آواخوان

تبدیل متن به صدا

ارسال پیام صوتی مشاغل

آواکسل

منشی هوشمند

ارسال پیام صوتی به خطوط ثابت مشهد

آواتل

ارسال به خطوط ثابت مشهد

وب سرویس پیامک صوتی

وب سرویس پیام صوتی

امتحان کنید...

1
2
3
4
5
6
7
8
9
0

تست رایگان ارسال پیام صوتی

شماره تماس خود را وارد کنید و به عنوان نمونه برای خودتان یک پیام صوتی ارسال نمایید.

ارسال پیام صوتی با دفترچه تلفن

حالا زمان آن رسیده تا به کمک نسخه فول امکانات و رایگان، به مدت 10 روز ارسال پیامک صوتی را آزمایش کنید.

1 ماهه
55/000 تومان
تعرفه‌های ارسال
هر پالس (30ثانیه) 780ریال
3 ماهه
135/000 تومان
تعرفه‌های ارسال
هر پالس (30ثانیه) 780 ریال
12 ماهه
499/000 تومان
تعرفه‌های ارسال
هر پالس (30ثانیه) 780 ریال

یکبار برای همیشه آوانکی شوید…


با پنل فول امکانات و دائمی آوانک، بدون محدودیت پیام صوتی ارسال کنید و مشتریان خود را جادو کنید!‌

محصولات ما را با برند خودتان بفروشید!

هر کجا هستید از همانجا درآمد کسب کنید.

بی شک مهمترین عامل در رضایت از کار، درآمد است. نمایندگی پیام صوتی بگیرید!

نماینده شوید

برندهایی که از سرویس ارسال پیام صوتی آوانک استفاده می‌کنند.

کولاک تبلیغاتی با ارسال پیامک صوتی!

مثل انفجار یک بمب در کسب‌وکار خود سروصدا کنید و توجه تمام مشتریان حوزه کاری‌تان را جلب کنید. به نظرتان کار سختی است؟ 

پس هنوز قابلیت‌های حرفه‌ای پنل پیام صوتی را به درستی نمی‌شناسید. اپراتور پیامک صوتی آوانک با امکانات بی‌نظیری که در اختیار شما می‌گذارد انقلاب بزرگی را در تیم فروش و حفظ مشتریان شما راه می‌اندازد. راهکارهای تبلیغاتی زیر را بخوانید و برای یک فروش بی‌نظیر آماده شوید.

پیامک صوتی تبلیغاتی
تماس امن

تماس انبوه تبلیغاتی

تصور کنید گوشی تلفن شما زنگ می‌خورد و به شما محصولی را معرفی می‌کند که همیشه به دنبال آن بوده‌اید. تخفیفی را به شما اطلاع می‌دهد که بسیار هیجان‌انگیز است و یا خدماتی را معرفی می‌کند که زندگی را برای شما آسان‌تر می‌کند؛ آیا این فوق‌العاده نیست؟

این دقیقا همان اتفاقی است که برای مشتریان شما رخ می‌دهد؛ محصول یا خدمات شما مثل یک معجزه توجه آن‌ها را به خود جلب می‌کند. تماس انبوه تبلیغاتی باعث می‌شود پیام و تبلیغ شما در کمتر از یک دقیقه به گوش هزاران نفر برسد.

گزارشگیری کامل

ارسال پیام صوتی تبلیغاتی

بهترین روش برای جلب توجه افراد و جذب مشتری این است که مستقیما و تک‌به‌تک با آن‌ها صحبت کنید؛ ارسال پیام صوتی تبلیغاتی یک ارتباط نفربه‌نفر گسترده است که تنها یک دقیقه زمان می‌برد.

این پیام مانند پلی است که بین شما و هزاران نفر از مشتریان‌تان شکل می‌گیرد که آماده‌اند تا پیام شما را بشنوند.

آواتل

ارسال پیام صوتی منطقه‌ای

یک محدوده هدف را از روی نقشه انتخاب کنید و به گوشی موبایل تمام افراد آن‌جا پیام صوتی بفرستید. اما با این‌ کار دقیقا چه اتفاقی میفتد؟ گوشی تلفن آن‌ها زنگ می‌خورد و پیام صوتی شما برای آن‌ها پخش می‌شود.

اگر یک فروشگاه محلی دارید و یا تراکم مشتریان احتمالی شما در مناطق خاصی بیشتر است، وقت را تلف نکنید! فقط به اندازه یک پیام صوتی با جلب توجه تمام آن‌ها فاصله دارید.

آواکسل

ارسال پیام صوتی مشاغل

گنجینه‌ای از شماره تلفن‌هایی که متعلق به تمام افراد فعال در اصناف مختلف هستند در اختیار شما قرار دارد. ارسال پیام صوتی مشاغل یعنی محتوای تبلیغ خود را برای تمام افرادی ارسال کنید که مطمئن هستید محصول شما مورد توجه آن‌ها قرار می‌گیرد.

به طور مثال اگر شما فروشنده محصولات زیبایی هستید، می‌توانید در یک پیام صوتی جذاب محصول خود را برای تمام داروخانه‌ها و لوازم آرایشی‌های شهر خود یا سراسر ایران ارسال کنید.

اپراتور پیامک صوتی؛ یک انقلاب خدماتی!

خرید پنل پیام صوتی آوانک به معنای در اختیار داشتن یک ارتش تبلیغاتی مجهز است که به تنهایی می‌تواند دنیای فروش شما را دگرگون کند. در واقع خدمات اپراتور پیامک صوتی آوانک با توجه به جدیدترین شیوه‌های تبلیغاتی دنیا طراحی شده است. 

این اپراتور به شما قدرت برگزاری دقیق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی را می‌دهد که منطبق بر اثرگذارترین استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغاتی باشد و مانند یک آهن ربا مشتریان را به خود جذب کند.

در ادامه خدمات زیر را بررسی کنید تا قدرت این اپراتور را بهتر ببینید.

ارسال سریالی پیامک صوتی

ارسال سریالی پیامک صوتی

مخاطبین خود را نشانه بگیرید و به صورت سریالی و خودکار برای آن‌ها پیامک صوتی ارسال کنید.

ارسال پیشرفته پیامک صوتی

ارسال پیشرفته پیامک صوتی

پیام‌های صوتی خود را آماده کنید و آن‌ها را برای ارسال خودکار در زمان‌های مشخص تنظیم کنید تا کمپین‌های‌تان با نهایت دقت و هدفمندی اجرا شوند.

ارسال تکی پیام صوتی

ارسال تکی پیام صوتی

برای مشتریان خود پیام‌های تشکر، ثبت سفارش، تبریک تولد و پیام‌های انحصاری بفرستید و آن‌ها را وفادار کنید.

ارسال پیام صوتی سفارشی

ارسال پیام صوتی سفارشی

پیام متنی خود را در پنل ثبت کنید تا بهترین گویندگان ایرانی آن را برای شما به صورت سفارشی به صورت سفارشی به صوت تبدیل کنند.

ارسال پیام صوتی تصادفی

ارسال پیام صوتی تصادفی

در تبلیغات انبوه و گسترده خود به شماره تلفن‌های تصادفی پیام صوتی ارسال کنید و افزایش آگاهی از برند و محصول خود را به حداکثر برسانید.

با خرید پنل پیام صوتی آوانک ده درصد از هزینه اولین شارژ خود را به صورت رایگان دریافت کنید و برای پیام صوتی رایگان ارسال کنید.

مخاطبین خود را شگفت‌زده کنید!

استودیو سفارش ضبط صدا آوانک
ارسال پیامک صوتی تبلیغاتی

پیامک صوتی تبلیغاتی؛ پادشاه بازاریابی در 2022

ارسال پیامک صوتی تبلیغاتی در سال 2022 بهترین روش جلب توجه افراد است. امروز افراد دیگر تمایلی به خواندن متن‌های طولانی موجود در اس‌ام‌اس‌ها یا ایمیل‌ها را ندارد. دنیا با سرعتی باور نکردنی رو به جلو می‌رود و آدم‌ها در تلاشند تا از آن عقب نمانند. 

برای جلب نظر آن‌ها در چنین شرایطی بهترین راه پیام صوتی است. ممکن است افراد به اعلان پیامک یا ایمیل بی توجه باشند، اما هیچ‌کس تماس دریافتی را نادیده نمی‌گیرد.

سوالات متداول

فعال‌سازی پنل آوانک هیچ روند اداری و پیچیدگی خاصی ندارد و کاملا الکترونیکی است. بنابراین به محض ثبت‌نام و پرداخت هزینه، فعال‌سازی به‌صورت آنی انجام می‌شود.

بله. برخی از متدهای وب‌سرویس برای نسخه‌ی رایگان قفل هستند. علاوه بر این، محدودیت ارسال همزمان نیز وجود دارد، به این معنی که در نسخه‌ی دمو نمی‌توانید همزمان برای بیش از ۴ نفر پیام صوتی بفرستید.

سامانه‌ی پیام صوتی یک ابزار است که توسط آن می‌توانید برای هر تعداد خط تلفن (مخاطب) که مد نظر دارید (چه تلفن ثابت و چه خط همراه) به‌صورت یکجا پیام صوتی (از طریق تماس) بفرستید. مثال آن دقیقا زمانی است که به یک تماس تلفنی پاسخ می‌دهید و متوجه می‌شوید که یک پیام صوتی برای شما پخش می‌شود. داخل سامانه یک پنل وجود دارد که تمام افراد می‌توانند از آن برای ارسال پیام صوتی استفاده کنند. بنابراین اگر کسب‌وکار یا شرکتی دارید خیلی راحت می‌توانید برای مخاطبان یا مشتریان خود پیام تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی و… بفرستید.