آوانک را بهتر بشناسید

آوانک را بهتر بشناسید

سامانه پیام صوتی آوانک متعلق به نرم افزاری آموت از سال 1394 برای اولین بار در ایران راه اندازی شده است. سامانه آوانک با دارا بودن امکانات و قابلیت های منحصر به فرد تحولی شگرف را در حوزه ارتباطات تلفنی و بازاریابی سرد ایجاد کرده است.

آوانک با شماره تلفن 05136082 قابلیت اطلاع رسانی انبوه پیام صوتی را دارد. این ویژگی آثار مثبت و متعددی را شامل می شود، از جمله آن که کلیه کسب و کارها می توانند با استفاده از امکان ارسال پیام صوتی منطقه ای برای اطلاع رسانی و تبلیغات حوزه کسب و کار خود اقدام نمایند و صدای خود را به مشتریان شان برسانند.

همچنین ویژگی ارسال پیام به تلفن ثابت با سرخط شماره 05138062 صاحبان کسب و کارهای خرد و محلی را به بانک جدیدی از مخاطبان وصل می نماید. همچنین آوانک ویژگی های جذابی مانند ارسال Otp یا همان رمز یکبار مصرف را دارد که برای ایجاد امنیت حساب کاربری اپلیکیشن ها، اینترنت بانک و خرید آنلاین، فعالسازی خدمات اینترنتی و .... کاربرد داشته و به صورت گسترده مورد استقبال برنامه نویسان قرار می گیرد. Otp آوانک نیز با خط شماره تلفن 05138062 ارسال می شود.

یکی از مزیت های ویژه آوانک، اطلاع رسانی در مواقع بحرانی می باشد؛ هنگام وقوع بلایای طبیعی مانند سیل، طوفان، زلزله، یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی همگانی ارسال پیام صوتی به تلفن ثابت و همراه است. این ویژگی آوانک برای اطلاع رسانی به نابینایان نیز بسیار کمک میکند. بسیاری از انجمن ها و گروه های وابسته به بهزیستی از این ویژگی آوانک استفاده می کنند و پیام های مرتبط به حوزه فعالیت خود را با شماره تلفن 05138062 برای مخاطبان ارسال می نمایند.

آوانک یک محصول مخابراتی معتبر و موثر است که در میان شرکت ها، افراد و مجموعه های دولتی و خصوصی از جایگاه کاربردی مناسبی برخوردار بوده و قابلیت های متعدد دیگری نیز دارد.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top