امنیت حساب بانکی تان را در استفاده از سرویس otpجستجو کنید

امنیت حساب بانکی تان را در استفاده از سرویس otpجستجو کنید

سرویس OTP یک رمز امنیتی یکبار مصرف می باشد، که کاربردهای متنوعی دارد. از جمله موارد مصرف این سرویس، در بازیابی رمزهای فراموش شده، دریافت رمز ورود به حساب های بانکی، یا حتی ثبت نام در سایت های مختلف است.

سرویسotp چگونه عمل می کند؟

استفاده از این سیستم رمزنگار بسیار راحت و کاربردی است، مثلا شما هنگام ثیت نام در سایت با هدف ایجاد پنل کاربری شماره تلفن همراه خود را وارد می نمایید و سپس چند ثانیه بعد کد تایید ثبت نام برای شما از طریق تماس تلفنی یا پیامک متنی ارسال خواهد شد.

دیگر برای فعالسازی حساب کابری خودتان لازم نیست به ایمیل تان سربزنید و روی لینک فعالسازی کلیک کنید، otp این فرایند را بسیار ساده و راحت تر نموده است.

همچنین در صورت گم شدن و فراموش کردن رمز عبورتان برای ورود به حساب های کاربری نیز می توان از این سرویس otp استفاده نمود. شما با ارسال درخواست بازیابی رمز عبور، همانند همان روش هنگام ثبت نام، می توانید رمز عبور جدید خود را بصورت تماس تلفنی یا پیامک متی دریافت نماییید، و پس از ورود نسبت به تغییر رمز اقدام کنید.

امنیت حساب بانکی تان را در استفاده از سرویس otpجستجو کنید

یکی دیگر از کاربردهای سرویس otp در شبکه بانکی نظیر ورود به اینترنت بانک، پرداخت و انتقال وجه می باشد. روش کار همانند موارد قبلی است به این صورت که کاربر بعد از ورود به پنل خود در سایت بانک مورد نظر قبل از انجام عملیات انتقال وجه، پیام صوتی حاوی کد تایید برای انتقال وجه، دریافت می کند و بعد از وارد کردن کد در بخش مورد نظر انتقال وجه صورت می گیرد.

با توجه به ابلاغ بانک مرکزی مبنی بر پایان مهلت استفاده از رمز ایستا برای خدمات اینترنت بانک و استفاده از رمزهای یکبار مصرف یا پویا، شاهد موج گسترده ای برای استفاده از سرویس otp خواهیم بود.

با توجه به موارد گفته شده، دریافت کد سرویس otpمی تواند بسیار مفید واقع شود و امنیت حساب های کاربری شما را بالا ببرد. از کجا سرویس otpرا فعال کنیم؟

آوانک به عنوان اولین اپراتور پیام صوتی، آماده ارائه خدمات ارسال پیام صوتی و خصوصاً سرویس otp به بانک ها، وب سایت های دارای پنل کاربری و عموم کسب و کارهای مرتبط می باشد.

جهت اطلاع بیشتر از شرایط استفاده از سرویس otp اینجا کلیک کنید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top