برند خودتان را بسازید

برند خودتان را بسازید

افراد خاصی وجود دارند که از کار کارمندی متنفرند! کارمندی برای آن ها مترادف با محدودیت است. "هر روز صبح زود بیدار شو، خواب و بیدار مسیر تکراری را بدون انگیزه طی کن و بعد نصف روز تمام فقط تابع باش و دستورالعمل های فرمایشی را اجرا کن، نه چیز جدیدی یاد بگیر نه خلاقیتی به خرج بده." تصویر این افراد از کار کارمندی اینگونه است. شاید اشتباه باشد و دیگران اینطور فکر نکنند، اما به هر حال عده ای با یادآوری این تصویر مور مورشان می شود!

راه حل چیست؟

مشاغل دیگری وجود دارند که شما در آن ها سکان کار را در دست خود دارید و از آقا بالاسر خبری نیست! مثلا می توانید بوتیک باز کنید و به فروشندگی مشغول شوید. یا آرایشگری یاد بگیرید. ولی اگر این کارها قوه خلاقیت شما را آرام نمی کنند و به درآمد های خاص فکر می کنید، باید سراغ دسته دیگری از مشاغل امروزی بروید. کار هایی مثل تولید محتوا به صورت فریلنسری و بازاریابی همکاری (پورسانتی).

در ادامه، با بررسی یک نمونه کامل، به بازاریابی همکاری بیشتر می پردازیم: بازاریابی همکاری یا پورسانتی (affiliate marketing) اینگونه است که شما به نحوی در فروش کالا و خدمات دیگران کمک می کنید و درصدی از فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

مثلا سرویس پیام رسان صوتی آوانک را در نظر بگیرید. این سامانه برای ارسال پیام صوتی انبوه به جامعه هدف، توسط داده پردازی آموت طراحی و تولید شده است.

مدیران آموت برای گسترش فعالیت های بازاریابی خود، نوع خاصی از بازاریابی همکاری را طراحی کرده اند که در میان سایر روش های این نوع بازاریابی منحصر به فرد است. در واقع آموت در طراحی این روش پا را از استانداردهای معمول فراتر نهاده و شخص به جای همکار فروش، خود تبدیل به یک نمایندگی و فروشنده تمام عیار می شود.

سرمایه اولیه

برای شروع روند همکاری در آوانک باید ابتدا یکی از دو سطوح پنل مدیریتی ماهانه را خریداری نمود. تعرفه های آنها به قرار زیر است.

جدول سرمایه اولیه برای خرید نمایندگی آوانک

کلیه تعرفه ها به صورت ثانیه ای محاسبه می گردد. همچنین شماره های همراه اول و ثابت مخاطبین داخل شبکه و شماره های ایرانسل، رایتل و تالیا مخاطبین خارج شبکه محسوب می شوند.

با این هزینه اولیه آیا می صرفد؟

طبیعتا مهم ترین و جذاب ترین قسمت این همکاری برای متقاضی، درصد سود او و اینکه چقدر درآمد خواهد داشت می باشد، باید گفت مدیران آموت در این بخش نیز با تمهیداتی بازاریابان را راضی نگه داشته اند.

همه امکانات آوانک را بفروشید

شما به عنوان نماینده می توانید پنل های کاربری و پنل های مدیریتی (نمایندگی) را بفروشید. پنل کاربری، پنل عادی آوانک است که کاربر عادی آن را می خرد و تعرفه ارسال آن از پنل مدیریت بیشتر است. آوانک برای همکاران خود امکانی را ایجاد کرده که این همکاری را جذاب تر می کند: با فروش پنل های مدیریت علاوه بر سود فروش خود پنل، از ارسال های زیر مجموعه آن نماینده هم سود خواهید برد.

چرتکه ای بیندازید!

معمولا کسب و کارها برای تشویق بازاریاب ها به همکاری در فروش، جدولی طراحی می کنند که بازاریاب می تواند با وارد کردن اعداد مربوطه ( تعرفه، تعداد فروش، سود و...) میزان تقریبی درآمد خود را بسنجد. برای مثال اگر می خواهید میزان سود و درآمد خود را از همکاری با آموت بدانید، به جدول زیر نگاهی بی اندازید.

جدول محاسبه درآمد

برند خودتان را بسازید

ویژگی منحصر به فرد سیستم همکاری در فروش آوانک که آن را از سایر رقبایش متمایز کرده این است که با خرید پنل نمایندگی آوانک، می توانید تمام قسمت های پنل کاربران و نماینده های خود را به نحوی تنظیم کنید که ردپایی از آوانک در آن نباشد. به این صورت کاربر شما متوجه نخواهد شد که شما نماینده آوانک هستید، و می توانید خود را ارائه دهنده سامانه معرفی کنید. در حقیقت به جای همکار فروش تبدیل به یک فروشنده و برند مستقل می شوید و آموت تنها نقش تامین کننده شما را بر عهده خواهد داشت.

با گرفتن نمایندگی آوانک برند خودتان را بسازید

این مثال خاصی بود از نحوه کار بازاریابی همکاری در فروش. امروزه کسب و کار های زیادی از این روش برای بازاریابی و افزایش فروش خود بهره می برند. و این فرصت خوبی است برای آن هایی که از حال و هوا و درآمد کار کارمندی و یا هر شغل دیگری خسته شده اند و می خواهند با خلاقیت خود، درآمد زایی کنند. اگر آوانک را برای شروع کار انتخاب کردید، از اینجا می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top