دنیای شگفت انگیز صدا

دنیای شگفت انگیز صدا

با افزایش استفاده کاربران از دستیارها و دستگاه‌های هوشمند صوتی همچون الکسا، تعامل از طریق صدا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. همچنین به تازگی اینستاگرام و لینکدین نیز تصمیم به ارائه توضیحات صوتی مربوط به پست‌ها، با کمک کاربران منتشر کننده محتوا به کاربران با بینایی ضعیف گرفتند.

نتایج جست‌وجوهای انجام شده از طریق صدا نشان می‌دهد اغلب دستیاران صوتی تنها چند مورد را به عنوان نتیجه ارائه می‌دهند در حالی که نوشتن همان عبارت چندین صفحه نتیجه را به دنبال دارد که همین مسئله اهمیت سرمایه گذاری در این حوزه را نشان می‌دهد.

صدا یک عنصر مهم در ارسال پیام می باشد، زیرا علاوه بر انتقال محتوا، امکان انتقال لحن، آهنگ، تناژ و آوا را نیز دارد. همزمان با پیشرفت تکنولوژی صاحبان کسب و کارهای مختلف برای ایجاد سهولت دسترسی کاربران به خدمات و امکانات خود تلاش می کنند از این قابلیت برای ایجاد فرصت ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند.

آوانک به عنوان اولین و مجهزترین اپراتور پیام صوتی در ایران، همراه با فناوری روز جهان و با ارائه خدمات متنوع در قالب ارسال پیام های صوتی به صورت انبوه برای هر نقطه از کشور، یک ظرفیت مناسب برای برندینگ و توسعه فعالیت های کسب و کار شما را فراهم نموده است. برای ورود به دنیای هیجان انگیز آوانک کافیست اینجا ثبت نام کنید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top