فعالیت های آنلاین خود را مدیریت کنید

فعالیت های آنلاین خود را مدیریت کنید

اینترنت بدون شک مزایای زیادی برای کسب و کارها به ارمغان می آورد. اما همزمان نیز خطراتی را ایجاد می کند. این یادداشت توضیح می دهد که چگونه بیشتر از فعالیت های آنلاین خود استفاده کنید.

نحوه نمایش کسب و کار، جستجو برای مشتریان، تأمین کنندگان و سایر مخاطبین خود را به صورت آنلاین ببینید. به وب سایت های خود و پروفایل های رسانه های اجتماعی آنلاین تان نیز نگاه کنید.

مخاطبین خود را که با آن ها ارتباط برقرار می کنید و به بازاریابی می پردازید را از حیث منافع خود، ترجیحات و عادت های آنلاین شان بررسی کنید. آن ها از کدام رسانه های اجتماعی و سایت های شبکه های آنلاین استفاده می کنند؟ همچنین ببینید آن ها چگونه خودشان را در شبکه های اجتماعی معرفی می کنند؟ به آنلاین بودن خود توجه کنید. کجا در نتایج جستجو ظاهر می شوید؟ آیا شما در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مورد استفاده توسط بازار هدف خود حضور دارید؟ در سایت های مربوطه مانند Twitter، Facebook یا LinkedIn برای کسب و کار خود یک پروفایل تنظیم کنید. با ارسال مقالات در وبلاگ سایت، توییت ها و اطلاعات مفید، با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. از "فروش سخت" حتماً اجتناب کنید و هدف تان را بر ایجاد روابط با مشتریان قرار بدهید.

وب سایت خود را مرور کنید آیا هنوز کاری که شما می خواهید را انجام می دهد؟ آیا به درستی کسب و کار شما را نشان می دهد؟ آیا برای استفاده کاربران، جذاب و آسان است؟ آیا می توان آن را در هر دستگاه متصل به وب مشاهده کرد؟ از استراتژی های تبلیغاتی آنلاین مانند تبلیغات پرداخت برای هر کلیک استفاده کنید. تبلیغاتی که در آگهی های آنلاین و ترافیک وب سایت شما موثر خواهند بود.

استراتژی بازاریابی ایمیلی خود را مرور کنید. آیا شما در زمان مناسب با محتوای مناسب به سراغ افراد مناسب می روید؟ در نظر بگیرید که آیا محصول یا خدمات شما برای فروش مستقیم آنلاین مناسب است یا خیر. در صورت لزوم، یک استراتژی تجارت الکترونیک قوی ایجاد کنید.

بررسی کنید که وب سایت شما چگونه می تواند خدمات و پشتیبانی را به مشتریان ارائه دهد مواردی مانند زمان تحویل، لیست محصولات و قیمت ها، سوالات متداول و تامین کنندگان محلی کنترل کنید. از اینترنت برای تحقیقات بازار استفاده کنید، به دنبال اطلاعات مفید در مورد مشتریان، تأمین کنندگان، فن آوری ها، بازار ها و قیمت ها باشید و به اخبار و پیشرفت های روزانه صنعت بپردازید.

به طور مداوم اثربخشی فعالیت های آنلاین خود رابررسی نمایید و با فناوری ها و فرصت های جدید و به روز، همراه شوید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top