ما آموت هستیم

ما آموت هستیم

نرم افزاری آموت از سال 1386 در شهر مشهد فعالیت خود را آغاز نمود. تخصص آموت در حوزه ارائه راه حل های اختصاصی برای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و محصولات حوزه مخابرات و ارتباطات است و طی این سال ها محصولات متنوعی در این زمینه تولید و عرضه کرده است.

فراز قله را نشانه رفتیم

مدل کسب و کار آموت از نوع (Business to Business) B2B است. یعنی مشتریان آموت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی هستند که آن ها نیز با مشتریان خود سروکار دارند. هدف والای سازمان در ایده پردازی و تولید محصولات، همواره رضایت مشتریان بنگاه های اقتصادی است که طرف قرارداد آموت هستند. یوسف مذهب، بنیان گذار و مدیر عامل آموت می گوید: "رسالت ما وفادار کردن مشتری به بنگاه است و نه خود بنگاه به ما. اگر ما رسالت مان را درست انجام دهیم شرکت ها به ما وفادار می مانند."

اوج گرفتیم

این نگاه به همراه خلاقیت و رویاپردازی در کنار تلاش بی وقفه دست به دست هم دادند و نرم افزار هایی تولید شدند که به شرکت ها کمک می کنند تا بهره وری خود را افرایش داده و ارتباط بهتری در همه زمینه ها با مشتریان خود برقرار کنند.

این قصه سر دراز دارد

معروف است که می گویند: "برندها بر اساس آن چیزی که مشتریان درباره آن ها می گویند ساخته و بزرگ می شوند، نه آن چیزی که برند درباره خودش می گوید." برند آموت علاوه بر محبوبیت میان مشتریانش و بازخوردهایی که در تمام نقاط تلاقی خود از مشتریان، معرفان، گویندگان، پیمانکاران، همکاران و سایر ذینفعان خود می گیرد، عناوین و افتخارات متعددی نیز در طول سال ها فعالیت خود کسب کرده است.

برگزیده به عنوان واحد صنفی برتر کسب نشان عالی رضایتمندی مشتری برگزیده به عنوان برند برتر در سال ها 98 و 97 ، 96 کسب عنوان تولید کننده و مدیر جوان کشور جایزه عالی رهبری بنگاه های اقتصادی و...

و اکنون در سال 99 نیز برای چهارمین سال پیاپی نرم افزاری آموت از طرف انجمن مدیران صنایع خراسان و سازمان صنعت، معدن و تجارت به عنوان برند برتر سال برگزیده شده است. کسب این افتخار مرهون تلاش های تیم متخصص و حرفه ای آموت می باشد که با جدّیت و قاطعیت در راه ارائه خدمات و اعتلای نشان و جایگاه تجاری برند آموت فعالیت می نمایند.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top