caseblog

آوامیکس؛ سرویس جدید آوانک فعال شد...

28 مهر 1395

28 مهر 1395

آوامیکس؛ سرویس جدید آوانک فعال شد...

از این پس میتوانید به راحتی در آوانک با استفاده از سیستم هوشمند آوامیکس اصوات خود را با موزیک های مورد علاقه تان میکس کرده و خروجی مناسبی برای ارسال پیام صوتی داشته باشید.

آوامیکس چگونه عمل میکند؟

پس از این که وارد پنل کاربری خود شدید از قسمت اصوات وارد بخش آوامیکس شوید. در این بخش اولین گزینه ای که با آن مواجه می شوید اضافه کردن فایل های صوتی است که شما می توانید صدای خود را که از قبل ضبط کرده اید به صورت (Drag & Drop) در این بخش وارد نمایید.

پس از وارد نمودند صدای خود می توانید بر روی گزینه صدا های پس زمینه کلیک کنید تا صدایی بی کلام در پس زمینه برای جذابتر کردن صدای شما پخش شود. در همین حین آوامیکس ابزار هایی جهت ویرایش صدا در اختیار شما قرار میدهید که با استفاده از این ابزار میتوانید صدای تولید شده را برش بزنید، جا به جا کنید، میزان حجم صدا را کم و زیاد کنید و همچنین میتوانید با استفاده از افکت های موجود، بخش های مختلف صدا تولید شده را به صورت اوج گیری یا فرود تنظیم نمایید.

در نهایت پس از تنظیم صدا و تایید میتوانید صدای نهایی را دانلود کنید و برای مخاطبین خود با استفاده از پنل پیام صوتی آوانک ارسال نمایید. 

برای تست این امکان به صورت رایگان در سایت آوانک ثبت نام کنید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top