caseblog

چگونه یک پیام صوتی ایجاد کنم؟!

26 آبان 1395

26 آبان 1395

چگونه یک پیام صوتی ایجاد کنم؟!

اگر مطالب قبلی ما را دنبال کرده باشید خوب میدانید که آوانک چند روش برای ایجاد فایل صوتی جهت ارسال آن به مخاطبین تلفن ثابت و همراه دارد، که شما می توانید بسته به نیاز خود یکی از این روش ها را انتخاب نمایید.

امروز قصد داریم در این مقاله به بررسی هر یکی از این روش ها بپردازیم:

 

1- آپلود فایل صوتی:

این روش یکی از راه های مرسوم ایجاد فایل صوتی بر روی پنل آوانک است. شما اگر در گذشته فایل صوتی را آماده نموده و روی سیستم خود ذخیره کرده باشید، می توانید به راحتی آن را بر روی پنل کاربری خود آپلود کرده و به مخاطبینتان ارسال نمایید.

دقت کنید که فایل صوتی باید با فرمت wav  بوده و حداکثر 5 مگابایت حجم داشته باشد.

 

2- ضبط صدای آنلاین:

دومین روش برای ایجاد فایل صوتی ضبط صدای آنلاین می باشد، که در این روش می توانید با انتخاب گزینه ضبط صدا و با استفاده از یک میکروفن استاندارد در محیطی آرام صدای خود را ضبط نمایید.

این روش بیشتر مناسب ارسال های سریع است و پیشنهاد می شود در کمپین های بزرگ به دلیل کاهش کیفیت صدا از این روش استفاده نکیند.

 

3- تبدیل متن به صوت (آواخوان)

آواخوان یکی از جدیدترین دستاورد های آوانک است که با استفاده از آن می توانید متن پیام خود را وارد کرده و در عرضه چند لحظه فایل صوتی آن را دریافت نمایید. آواخوان این قابلیت را به شما میدهد که برای استفاده در کمپین های تخصصی فیلدهای مشخص را دریافت کرده و برای هر مخاطب به صورت اختصصاصی ارسال نمایید. 

به عنوان مثال نام و نام خانوادگی، نام شهر یا نوع کسب و کار هر مخاطب را به صورت اختصصاصی در پیام صوتی بخواند. بسیاری از شرکت ها برای هوشمند سازی اطلاع رسانی و حتی امنیت وب سایت خود (OTP)  از این سرویس استفاده می کنند.

 

4- ضبط در استودیو آوانک

یکی دیگر از روش های تولید فایل صوتی، استفاده از استودیو حرفه ای ضبط صدای آوانک می باشد، که شما می توانید با وارد نمودن متن و انتخاب گوینده آن در کمترین زمان ممکن فایل صوتی خود را دریافت نمایید.

به دلیل کیفیت بالای این روش و تاثیر گذاری آن بر روی مخاطبین شرکت ها و سازمان ها برای کمپین های تبلیغاتی خود از این روش استفاده می کنند که راهکار مناسبی می باشد.

 

5- آوامیکس

آخرین روش برای تولید یک فایل صوتی استفاده از سرویس جذاب و اختصاصی آوامیکس است. در واقع این سرویس پس از پشت سر گذاشتن یکی از چهار مرحله قبل قابل استفاده است، به صورتی که شما فایل صوتی مورد نظر را بر روی آوامیکس آپلود کرده و برای جذاب تر کردن آن موسیقی پشت صدا و افکت های مختلف را تنظیم می کنید، این تنظیمات و صدا ها با استفاده از یک میکسر حرفه ای که به صورت آنلاین بر روی پنل شما قرار دارد امکان پذیر می باشد و در نهایت شما میتوانید خروجی تایید شده را ذخیره و دانلود نمایید.

 

برای تست و اجرای هر یک از این روش ها پس از ورود به پنل کاربری و یا عضویت، از بخش اصوات گزینه ی جدید را انتخاب نمایید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top