caseblog

مقایسه نمایندگی های آوانک!

26 آبان 1395

26 آبان 1395

مقایسه نمایندگی های آوانک!

اگر سایت آوانک را به صورت کامل مطالعه کرده باشید در صفحه نمایندگی توضیحاتی در خصوص ساختار کار نمایندگان آوانک و همچنین سطح های مختلف آن ها نیز درج شده است.

حالا در این مطلب به مقایسه این سطح ها می پردازیم تا در انتخاب هر یک از آن ها با دقت و آگاهی بیشتری تصمیم گیری کنید.

آوانک با هدف  توسعه فعالیت های خود در زمینه پیام صوتی و ایجاد فضای درآمدزایی و اشتغال زایی، به افراد و شرکت های واجد شرایط نمایندگی اعطاء می کند.

نمایندگی های آوانک با نام های (نمایندگی سطح 1 و سطح 2) معرفی شده اند، که تفاوت اصلی هر یک از این سطح ها در هزینه های ارسال پیام صوتی، ایجاد زیر مجموعه و زیر نماینده است.

به عنوان مثال در نمایندگی سطح یک آوانک، هزینه هر ثانیه ارسال پیام صوتی 1.4 تومان می باشد در صورتی که در سطح دو، این ارسال با هزینه 1.6 تومان محاسبه میگردد.

همچنین با فروش و ایجاد هر سامانه پیام صوتی توسط نماینده سطح یک، مبلغ 1000 تومان از حساب نماینده کسر می گردد در صورتی که نمانیده سطح 2 برای این کار می بایست مبلغ 35.000 تومان پرداخت نماید.

موضوع جالب اینجاست که قیمت گذاری بر روی سامانه پیام صوتی به عهده نماینده است. به عنوان مثال هزینه خرید سامانه پیام صوتی از آوانک 250.000 تومان می باشد، در صورتی که برخی از نمایندگان آوانک این مبلغ را تا 1.200.000 تومان نیز افزایش داده اند و در این حالت نمایندگان سطح یک با فروش هر سامانه پیام صوتی فقط مبلغ 1000 تومان و نمایندگان سطح 2 مبلغ 35.000 تومان به آوانک پرداخت می کنند.

همین روش محاسبه نیز برای فروش و ایجاد زیر نمایندگی هم برای نمایندگان آوانک پیاده سازی شده است. به این صورت که هزینه ایجاد زیر نمایندگی برای نمایندگان سطح یک آوانک 150.000 تومان و برای نمایندگان سطح دو 300.000 تومان می باشد.

این موضوع را به خاطر داشته باشید که قیمت گذاری در تمامی موارد به عهده نماینده است و حتی بابت هر ارسالی که زیر نماینده و سامانه های فروخته شده انجام دهند هزینه ماب التفاوت ارسال پیام به حساب نماینده واریز می گردد.

به عنوان مثال هزینه هر ثانیه ارسال پیام صوتی در نمایندگی سطح یک، 1.4 تومان می باشد و اگر نماینده هزینه ارسال پیام را برای کاربران خود 3 تومان در نظر گرفته باشد در هر ثانیه ارسال کاربر مبلغ 1.6 تومان به حساب نماینده واریز می گردد. که همین نوع محاسبه برای نمایندگان سطح دو اعمال میگردد (هزینه هر ثانیه ارسال برای نمایندگان سطح 2 مبلغ 1.6 تومان می باشد)

این سیستم به صورت درختی ادامه پیدا می کند و در مقابل هر فروش و ارسال زیر مجموعه های نماینده، مبلغ سود نماینده محاسبه و به حساب او واریز میگردد.

و در نهایت نکته قابل توجه این است که نمایندگی های آوانک با نام و برند شما واگذار میگردد که می توانید به صورت اختصاصی فعالیت داشته باشید.

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی میتوانید صفحه نمایندگی آوانک را مطالعه نمایید و یا جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان آوانک در تماس باشید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top