caseblog

ارسال سریالی چیست!؟

06 آذر 1395

06 آذر 1395

ارسال سریالی چیست!؟

اگر که به خاطر داشته باشید در چند مقاله قبل در خصوص نحوه ایجاد پیام صوتی و روش های تولید آن مطلبی را منتشر کردیم، که شما بتوانید به راحتی بهترین روش مورد نیازتان را انتخاب و اجرا کنید.

حالا در این مقاله به تحلیل یکی از روش های ارسال پیام صوتی می پردازیم که بسیار کارآمد و جذاب است.

ارسال سریالی
همانطور که از اسم این روش ارسال مشخص است، به ارسال پیام صوتی با برنامه زمانبندی شده و برای مخاطبین مشخص ارسال سریالی گویند.
در این نوع ارسال با در نظر گرفتن پارامتر هایی همچون زمان و پیام می توانید به صورت کاملا تخصصی در مدت زمان مشخص به ارسال پیام صوتی تبلیغاتی و خلاقانه بپردازید.


بریم برای یک ارسال سریالی موفق
در قدم اول وارد سایت آوانک شوید و ثبت نام کنید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد پنل کاربری خود شوید.
پس از ورود به پنل کاربری خود، از منوی ارسال پیام صوتی، گزینه ارسال سریالی را انتخاب کنید و وارد این بخش شوید.
با وارد شدن به این بخش با گزینه های مختلفی رو به رو می شوید که قدم به قدم این گزینه ها را با هم تکمیل می کنیم.

عنوان و شرح ارسال سریالی
اولین فیلد، بخش عنوان است که می توانید یک عنوان مناسب و دلخواه برای ارسالی سریالی خود انتخاب کنید و در بخش شرح، توضیحی در خصوص ارسال خود وارد کنید تا در آینده برای شما مستند بماند.

شماره ها
بخش بعد مربوط به شماره های شماست که می توانید شماره های مخاطبین خود (ثابت و همراه) را در این قسمت وارد کنید.(نا منظم بودن شماره های وارد شده برای ارسال شما مشکلی به وجود نمی آورد و آوانک قادر به مدیریت و مرتب سازی آن هاست.

وضعیت
پس از وارد کردن شماره ها به دکمه وضعیت میرسیم که با فعال و غیرفعالسازی این گزینه می توانید وضعیت ارسال سریالی خود را مشخص کنید. در صورت فعال بودن این گزینه، پس از اتمام تنظیمات، ارسال سریالی شما در زمان مشخص شده شروع به فعال می کند و برای مخاطبین وارد شده پیام صوتی ارسال می شود.
در غیر این صورت با غیر فعال بوده این گزینه تنها تنظیمات انجام شده در پنل شما ذخیر می شود.

فاصله ارسال ها
این بخش مربوط به فاصله زمانی ارسال سریالی شماست که می توانید از یک روز تا 3 ماه تنظیم کنید.

تاریخ و زمان شروع
این دو بخش برای برنامه ریزی زمان و تاریخ شروع ارسال سریالی شما قرار داده شده است. به این نکته دقت کنید که در قوانین آوانک ساعت ارسال پیام صوتی انبوه 08:00 الی 22:59 می باشد و در ساعات 23:00 الی 7:59 ارسال انجام نمی شود.

تعداد تلاش
تعداد تلاش مربوط به مخاطبینی است که پس از ارسال پیام صوتی قادر به پاسخگویی تماس شما نبودند و شرایطی مانند: مشغولی، رد تماس، عدم دسترسی و... به وجود آمده است. 
شما می توانید تعداد تلاش برای ارسال مجدد پیام صوتی به این دسته از مخاطبین را در این بخش تنظیم نمایید.

مدت تاخیر
مدت تاخیر؛ میزان زمانی است که برای تلاش مجدد سپری می شود. به عنوان مثال اگر تعداد تلاش را 3 مرتبه و میزان تاخیر را 10 دقیقه تنظیم کنید، پس از اولین تماس و ناموفق بودن آن، به فاصله هر 10 دقیقه مجدد پیام صوتی برای مخاطب ارسال می شود که این عمل تا 3 مرتبه تکرار می شود.


نظرسنجی
اگر پیام صوتی شما حامی نظرسنجی باشد که نیاز به دریافت پاسخ مخاطبین خود را دارید، با فعال سازی این گزینه مخاطبین شما قادر به ارسال نظر از طریق شماره گیری اعداد را خواهند داشت و شما پس از ارسال پیام خود می توانید نظرات ارسال شده را مشاهده و بررسی نمایید.

پیام
آخرین قدم برای اتمام تنظیمات ارسال سریالی، وارد کردن پیام صوتی است. همونطور که مشاهده می کنید در این بخش می توانید یک تا ده پیام صوتی را وارد کنید، که آوانک پیام های انتخاب شده را به ترتیب در زمان های مشخص ارسال می کند.
دقت داشته باشید همانطور که در چند مقاله قبل به آموزش چگونه یک فایل صوتی بسازیم ابتدا باید فایل صوتی خود را در قسمت اصوات وارد کنید سپس از این آن را انتخاب نمایید.

در نهایت باید گفت ارسال سریالی روشی کارآمد برای مجموعه هایی است که در زمان های مشخص برای مخاطبین خود قصد ارسال پیام صوتی دارند مانند دانشگاه ها (یادآوری ثبت نام ترم های جدید، پرداخت شهریه، و...) و یا حتی برای اجرای کمپین های هدفمند که پیام صوتی به عنوان یکی از رسانه های اطلاع رسانی و تبلیغات در نظر گرفته شده است.

نکته جالب در خصوص این روش ارسال این است که اگر ارسال سریالی شما دارای 10 پیام صوتی باشد و شما پس از سومین ارسال مخاطبین جدیدی را به لیست خود اضافه کنید، آوانک به صورت هوشمندانه برای مخاطبین جدید، پیام های صوتی را از ابتدا ارسال می کند.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top