caseblog

همه چیز درباره کاربران دمو آوانک

18 آذر 1395

18 آذر 1395

همه چیز درباره کاربران دمو آوانک

اکثر وب سایت هایی که ارئه دهنده خدمات هستند در بخشی از وب سایت خود امکانی جهت تست و ارزیابی خدماتشان برای کاربران ایجاد می کنند که معمولا با نام دمو معرفی می شوند.

در این بخش کاربران با تعدادی محدودیت نسبت به نسخه اصلی اقدام به تست و ارزیابی محصول می کنند.

سامانه پیام صوتی آوانک هم از این قاعده مستثنا نیست و برای مشتریان خود امکان تست و ارزیابی پنل کاربری خود را به صورت رایگان قرار داده است که البته دارای محدودیت هایی نیز می باشد.

امروز در این مقاله قصد داریم که به بررسی این دسته کاربران آوانک و محدودیت های آن ها بپردازیم.

همانطور که در مقالات قبل اشاره شده، برای دریافت پنل کاربری آوانک  و دریافت دمو رایگان آن ابتدا باید در سایت آوانک ثبت نام کنید.

پس از ثبت نام، در اولین قدم راهنمای استفاده از سامانه در اختیار شما قرار می گیرد  که پس از مطالعه آن می توانید وارد پنل کاربری می شوید. پنلی کامل با لیستی از امکانات جذاب و کار آمد.

 

حالا اولین سوال این است که کاربران دمو چه محدودیت هایی دارند؟

کاربران دمو نسبت به کاربران فعال آوانک دارای دو محدودیت مهم هستند:

1- محدودیت در ارسال:

اگر شما کاربر دمو باشید تنها امکان ارسال پیام صوتی به 4 نفر را به صورت همزمان دارید و ارسال پبام صوتی انبوه برای این از کاربران مقدور نمی باشد.

 

2- فایل های صوتی نیاز به تایید دارند:

هر کاربری برای ارسال پیام صوتی ابتدا باید پیام صوتی خود را در پنل کاربری ایجاد کند. که پس از ایجاد پیام صوتی در صورتی که کاربر دمو باشید ابتدا پیام شما توسط کارشناسان پشتیبانی آوانک تایید و سپس به مخاطبینتان ارسال می شود.

 

سوال: کاربران دمو چرا باید منتظر تایید پیام صوتی بمانند؟!

پاسخ این سوال سادست. ایجاد اکانت کاربری دمو با هویت نامشخص و نامعتبر صورت می گیرد   به این خاطر به دلیل جلوگيرى از ارسال پيام غير مربوط کاربران دمو باید منتظر تایید فایل صوتی بمانند. و در حالت فعال تمامى مسئوليت ارسال فايل صوتى خلاف قوانين جمهورى اسلامى به عهده خوده كاربر مى باشد.

شما هم میتونید با مورد به بخش ثبت نام یک اکانت کاربری دمو به صورت رایگان ایجاد و تمامی امکانات آوانک استفاده کنید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top