caseblog

نظرسنجی آوانک چیست؟!

16 دی 1395

16 دی 1395

نظرسنجی آوانک چیست؟!

همانطور که میدانید در سیستم های تبلیغاتی و اطلاع رسانی یکی از مرسوم ترین راه های ایجاد چالش ذهنی و دریافت نظرات کابران سیستم نظرسنجی است. که در کشور ما، پیامک بیشترین استفاده را در بین دیگر روش ها داشته است.

اما باید گفت که آوانک هم در این حوزه با استفاده از سرویس پیام صوتی خود راهکاری هوشمندانه در اختیار کاربرانش قرار داده است تا بتوانید در بحث نظرسنجی نیز با دقت و سرعت بیشتر به نظرات مشتریانشان دست پیدا کنند.

نظرسنجی آوانک چیست؟!

همانطور که از اسم این سرویس مشخص است، این سرویس برای دریافت نظرات مشتریان پیاده سازی شده است که البته باید گفت شما در این سرویس به تمامی مشتریانتان (تلفن ثابت و همراه) دسترسی دارید و هیچگونه محدودیتی در ارسال نظرسنجی برای شما وجود ندارد.

 

سرویس نظرسنجی آوانک چگونه عمل می کند؟!

شما پس از ورود به سایت آوانک و ساخت حساب کاربری خود در ابتدا باید از قسمت اصوات، فایل صوتی نظرسنجی را آپلود و یا ایجاد کنید و پس از انجام این کار وارد بخش ارسال پیام صوتی شده، مخاطبین خود را از راه های موجود انتخاب و یا وارد کنید و در نهایت فیلدهای موجود جهت ارسال پیام صوتی را تکمیل نمایید.

سرویس نظرسنجی آوانک به این صورت عمل می کند که کاربر در حین گوش دادن به فایل صوتی ارسال شده توسط شما می تواند با شماره گیری اعداد درخواست شده در نظرسنجی، نظر خود را اعلام کند.

و در نهایت تمامی نظرات ارسال شده توسط کاربران به صورت گزارشی دقیق و کامل در اختیار شما قرار میگیرد که حتی در این گزارش تعداد تماس های پاسخ داده شده، مشغولی، رد تماس و تماس های موفق را می توانید مشاهده کنید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top