caseblog

نحوه ارسال از آوامپ و آواتل چگونه است؟!

16 دی 1395

16 دی 1395

نحوه ارسال از آوامپ و آواتل چگونه است؟!

همانطور که میدانید برای ارسال پیام صوتی توسط آوانک چندین راه کارامد در اختیار کاربران قرار داده شده است. که در این مقاله قصد داریم دو مورد از مهمترین و پر استفاده ترین این روش ها را معرفی کنیم.

ارسال پیام صوتی از طریق آواتل

این روش مخصوص ارسال پیام صوتی به تلفن های ثابت می باشد که شما می توانید به راحتی از روی نقشه، منطقه مورد نظر را انتخاب و به مخاطبین انتخاب شده پیام صوتی خود را ارسال نمایید.

برای استفاده از آواتل، پس از ورود به پنل کاربری خود از منوی ارسال پیام، بر روی گزینه ارسال از آوتل کلیک کنید. پس از ورود به این بخش بر روی گزینه ایجاد کلیک کنید تا نقشه آوانک برای شما باز شود. 

از روی نقشه منطقه مورد نظر خود را انتخاب و پس از وارد کردن عنوان منطقه انتخاب شده بر روی گزینه استخراج شماره ها کلیک کنید.

پس از انتخاب مرحله مورد نظر و استخراج شماره ها، وارد صفحه شماره های استخراج شده از نقشه می شوید و در صورت تایید بود تعداد و مخاطبین و منطقه انتخاب شده بر روی گزینه ارسال کلیک کنید.

در نهایت در صفحه ارسال پیام صوتی با تکمیل نمودن فیلد های مورد نظر می توانید پیام صوتی خود را به منظقه انتخاب شده ارسال کنید.

 

ارسال پیام صوتی از طریق آوامپ

این روش نیز همچون آواتل به شما این امکان را میدهد تا با انتخاب منطقه مورد نظر از روی نقشه آوانک، پیام صوتی خود را به مخاطبین تلفن همراه ارسال کنید. 

برای استفاده از آوامپ، پس از ورود به پنل کاربری خود از منوی ارسال پیام، گزینه ارسال از آوامپ را انتخاب کنید. با وارد شدن به این بخش می توانید در نقشه بر روی منطقه مورد نظر خود کلیک کنید و پس از مشاهده و تایید بر روی گزینه ثبت کلیک کنید.

مناطقی که انتخاب می کنید یک به یک برای شما دسته بندی می شوند و شماره های آن ها استخراج می شوند و در صورت انتخاب مناطق مورد نظر می توانید با کلیک بر روی مرحله بعد وارد صفحه ارسال پیام صوتی شوید.

در نهایت در این بخش نیز با تکمیل فیلد های موجود می توانید پیام صوتی خود را به مناطق انتخاب شده ارسال نمایید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top