caseblog

تماس برگشتی آوانک چیست ؟!

06 بهمن 1395

06 بهمن 1395

تماس برگشتی آوانک چیست ؟!

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است زمانی که متوجه زنگ تلفن تان نشده اید یا در آن لحظه امکان پاسخ به تماسی را نداشته اید. و پاسخ به آن تماس را به زمانی دیگر موکول کرده اید. سپس بعد از اتمام کار یا پس از چک کردن موبایلتان تصمیم به تماس با فرد یا شماره ی موردنظر می گیرید. اما اگر  پیام صوتی ای از آوانک داشتید و موفق نشدید پاسخ دهید چه میتوان کرد؟

بسیار ساده است. پیام شما نمی سوزد و همانطور که میتوانید با شماره های دیگر تماس بگیرید، با شماره ای که حاوی پیام صوتی میباشد (8062) نیز می توانید تماس بگیرید و پیام خود را بشنوید.

به این ترتیب که اگر تا یک ساعت اول تماس با شماره ی 8062 تماس بگیرید هزینه از شخص ارسال کننده و تماس گیرنده(خودتان) کسر خواهد شد، بعد از یک ساعت دیگر هزینه ای از ارسال کننده ی پیام کسر نمی شود و تنها با هر بار تماس هزینه از شما کم خواهد شد.

باید این نکته را در نظر گرفت که تنها یکبار هزینه از شخص ارسال کننده کسر میشود، و پس از آن دیگر نیازی به پرداخت مبلغی خاص ندارد. نکته ی دیگری که قابل توجه است این است که سرویس تماس برگشتی فقط تا 3 روز پس از ارسال پیام صوتی فعال میباشد، و شما تا 3 روز پس از ارسال پیام می توانید با شماره ی مورد نظر تماس بگیرید و آخرین پیام صوتی ارسال شده گوش دهید.

این روش به صورت پیش فرض برای تمامی پیام های صوتی ارسالی قابل اجراست، و نیازی به فعالسازی آن نیست.

پس نگران پیام های از دست رفته و پاسخ داده نشده نباشید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top