caseblog

راه های غلبه بر مشکلات احتمالی ویدئو ها در بازاریابی دیجیتالی

12 بهمن 1395

12 بهمن 1395

راه های غلبه بر مشکلات احتمالی ویدئو ها در بازاریابی دیجیتالی

قبلا هم در رابطه با اهمیت ویدئو و ایجاد آن صحبت کردیم اما در این راه مشکلاتی نیز وجود دارد. شما با شناخت محصولات و اهداف خود می توانید بر این مشکلات غلبه کنید.

در اینجا  به توضیح 4 مورد از راه های عبور از این مشکلات خواهیم پرداخت:

1- طریقه ی استفاده از محصولتان را نشان دهید: با یک شعار به سادگی "خودتان را منتشر کنید" کاربران سایت یوتیوب همین کار را انجام می دهند. بخصوص زمانی که میخواهند محصولات و خدمات خود را نمایش دهند. مکگی می گوید: صاحبان کسب و کارهای کوچک بیشماری هستند که در رابطه با ارسال و ساخت ویدئو فعالیت می کنند.

2- مشتری خود را بسط دهید: در دسامبر سال 2007، جان تاگل، یک مربی گیتار، شروع به ساخت و آپلود ویدئوهایی در رابطه با آموزش گیتار کرد. در فوریه 2008، علاقه مندان به آموزش های او به قدری رشد کرد که سایت مخصوص به خود را راه اندازی کرد. همچنین بازدیدکنندگان او درخواست های زیادی مبنی بر آموزش خصوصی و مجازی از طریق اسکایپ با مبالغی بالا داشتند. او می گوید: من تنها با مردم صحبت کردم و فهمیدم که خواهان چه چیز بیشتری هستند، و سال گذشته تقریبا 100000 دلار از سایت خود درآمد کسب کردم.

3- مشتریان خود را سرگرم کنید: اینکه ویدئویی را برای سرگرمی افراد اپلود کنید، بسیار ساده است. به عنوان مثال Vimeo یک سایت میزبان ویدئو می باشد که با این هدف ایجاد شد که برای افرادی است که خلاق هستند و ویدئوهایی که خود خلق کرده اند، به اشتراک میگذارند. برای کسب وکارهای کوچک، آپلود ویدئویی با هدف سرگرمی بازدیدکنندگان بیشتری را جذب میکند. که به نوبه ی خود می تواند باعث علاقه ی افراد به محصولات و خدمات شرکت شود.

4- خدمات منحصربه فرد ارائه دهید: LiveCast که دفتر مرکزی آن در ونکوور کاناداست، امکان ایجاد ویدئو و پخش زنده را به صورت مستقیم از موبایل، کامپیوتر و سایر دستگاه ها به کسی که به وب متصل است، فراهم می کند. برای گوردن کوپر که عکاس است این پخش زنده باعث شده کسب و کارش قابلیت منحثر به فردی بگیرد.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top