caseblog

استفاده از آوانک در فروشگاه های زنجیره ای

14 اسفند 1395

14 اسفند 1395

استفاده از آوانک در فروشگاه های زنجیره ای

بحث فروش و رقابت در آن برای تمامی فعالان این زمینه مهم است. برای موفقیت در فروش بخصوص در فروشگاه های زنجیره ای معتبر، استفاده از روش های نوین تبلیغات و فروش حائز اهمیت است. قطعا جذب بیشتر مشتری منجر به افزایش فروش و بهبود کارایی فروشگاه می شود. در این بخش می خواهیم یکی از راه های تازه ای که در تشویق مخاطبان و مشتریان تاثیرگذار است را بیان کنیم و به توضیح آن بپردازیم.

همانطور که میدانید ارسال پیام صوتی برای بسیاری از افراد قابل توجه است، آوانک با روش هایی ساده و کارآمد شما را در همراهی مشتریانتان کمک خواهد کرد. یکی از سرویس های آوانک که میتواند مفید باشد، ارسال زماندار و سریالی است.

اگر فروشگاه شما فروش ویژه ای دارد و می خواهید آن را به روشی جذاب تر به مشتریانتان معرفی کنید. استفاده از سرویس ارسال پیام سریالی آوانک توصیه می شود. شما می توانید با ایجاد لیستی از مشتریان پیام صوتی ای از نوع فروش و یا تخفیفات ویژه تان به افراد ارسال کنید. این نوع از سرویس آوانک به شما این امکان را نیز میدهد تا پیام هایی را در بازه های زمانی خاص برای مخاطبینتان ارسال کنید، هم چنین می توانید از قبل پیامی را تهیه کنید و مشخص کنید در چه روز و ساعتی به مخاطب ارسال شود.

در هنگام ایجاد مخاطبانتان در پنل آوانک میتوانید مشتریان را دسته بندی کنید و پیام را بر اساس نوع مشتری و دسته بندی تان ارسال کنید. به طور مثال اگر تخفیفی دارید که شامل بخشی از مشتریان میشود از این طریق میتوان این موضوع را به آن ها اعلام کرد.

نوع دیگر ارسال پیام استفاده از آواکسل است، با این سرویس میتوانید پیامی اختصاصی را به مشتریان ارسال کنید. به این معنی که میتوان پیامی حاوی اطلاعات شخصی مشتری نظیر نام و نام خانوادگی، شغل و ... ارسال کرد. یقینا برای افراد شنیدن نامشان از طریق پیام صوتی جالب توجه میباشد.

از طرفی دیگرهمانطور که از نام آن پیداست فروشگاه های زنجیره ای شعب مختلفی دارند که هر کدام منطقه ای خاص را پوشش میدهند. در این صورت برای اطلاع رسانی محصولات و فروش میتوانید از سرویس آوامپ و یا آواتل استفاده کنید. در این حالت میتوانید برروی نقشه منطقه ی موردنظر را مشخص کرده و به شماره های ثابت و یا همراه آن منطقه پیام خود را ارسال کنید.

موارد گفته شده باعث میشوند شما شیوه های جدیدتری را برای اطلاع رسانی استفاده کنید و با این روش اعتماد بیشتر مشتریان را جلب نمایید.

برای دریافت دمو رایگان سامانه پیام صوتی آوانک و تست تمامی امکانات آن درسایت آوانک ثبت نام کنید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top