caseblog

انتخابات با آوانک

22 اسفند 1395

22 اسفند 1395

انتخابات با آوانک

همانطور که می دانید به تدریج به رویداد بزرگ سیاسی کشور، یعنی انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم. به طور یقین عملکرد مناسب در این عرصه تاثیر بسزایی در برنده شدن افراد دارد. جدا از بحث پاسخ به نیاز های مردم و جامعه، هرچه نامزدهای انتخاباتی کمپین قوی تری داشته باشند، شانس بیشتری برای برنده شدن نیز خواهند داشت. در این بخش میخواهیم توصیه هایی را در رابطه با عملکرد بهتر کمپین های سیاسی داشته باشیم.

به طور کلی یکی از راه هایی که میتوان در این زمینه استفاده کرد، صدا و تاثیر آن بر مخاطب است. قطعا تاثیر صدا از پیام های نوشتاری بیشتر است. بنابراین میتوان از این فاکتور در ارتقای عملکرد کمپین سیاسی تان کمک بگیرید. همچنین، نرم افزارهای انتشار صدا بسیار سریع بوده و علاوه بر قیمت مناسب بسیار اثربخش هستند.با توجه به این مشخصه ها، این نرم افزارها برای بسیاری از کمپین های سیاسی یک ابزار رای گیری ایده آل به حساب می آیند که می توانند هزاران حمایت کننده بدست آوردند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شوند.

اطلاع رسانی و نحوه ی اعلام اهداف هر کاندید نقش مهمی در جذب افراد دارد. با استفاده از سرویس های ارسال پیام صوتی شما میتوانید مخاطبان بیشتری را مورد هدف قرار دهید. فرض کنید پس از پاسخگویی به تماس، افراد با صدای کاندیدای موردنظر خود مواجه شوند، قطعا بیشتر موردتوجه آنها قرار می گیرد. حال پیشنهاد ما به شما استفاده از اپراتور پیام صوتی آوانک است. کمپین ها میتوانند صدای کاندید خود را که حاوی شعار های تبلیغاتی و یا نکات مهم و ضروی است ضبط کنند. سپس آن را به اعضای کمپین و حامیانشان ارسال کنند. این امکان نیز وجود دارد که پیام های صوتی در زمانی خاص که از قبل تعیین کرده این به طور خودکار ارسال شوند، قطعا این روش برای سفرهای انتخاباتی و جلسات گردهمایی میتواند مناسب باشد.

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چطور میتوان این حجم بالایی از پیام را ارسال کرد؟ در این زمینه سرویس هایی که آوانک در اختیار شما قرار میدهد، نظیر آوامپ و آواتل میتواند مفید واقع شود. با استفاده از این دو سرویس میتوان منطقه ای خاص از روی نقشه را انتخاب کرد و سپس به شماره های همراه و تلفن ثابت آن منطقه پیام صوتی فرستاد. اما باید در انتخاب نوع پیام و محتوای آن دقت لازم را داشته باشید تا بتوان مخاطب بیشتری جذب کرد.

از طرفی دسترسی به نظر اکثریت افراد جامعه درباره ی اهداف نامزدها مشکل باشد. پس نظر سنجی به روش های مختلف میتواند در این راه شما را یاری کند. یکی از این راه ها سرویس نظرسنجی آوانک است. به طور مثال میتوان وعده ها و نظرات کاندیدا را از طریق پیام صوتی به گوش مخاطبان برسانید و در پایان از ان ها بخواهید تا یک عدد را بین 0 تا 9 جهت مشخص کردن میزان رضایت از پیام شماره گیری کنند. بدین صورت میتوان به راحتی میزان رضایت یا نارضایتی آن ها را بررسی کنید و براساس آن کمپین خود را پیش ببرید.

از آنجا که کوچکترین حرکت و یا اشتباهی در بازه ی انتخابات میتواند بر نتیجه ی آن تاثیرگذار باشد، گزارش زمان حقیقی و تحلیل تماس ها به کمپین کمک می کند تا نحوه عملکرد کمپین را بررسی کند. گزارشات موجود از تماس های صوتی به شما نشان میدهد که چه تعداد از افراد تماسی را دریافت کرده اند و یا چه مقدار از پیام صوتی را شنیده اند. همچنین این گزارشات می تواند به رهبران کمپین کمک کند تا آن ها را تجزیه و تحلیل و با پیامهای ارسالی مقایسه کنند تا برای ارسال پیام های بعدی راه حل های بهینه را در دستور کار خود قرار دهند. تمامی گزارشات به صورت کلی و جزئی در پنل آوانک قابل دسترسی می باشد.

حال با توجه به اهمیت مدیریت در کمپین های سیاسی انتخاباتی، استفاده از روش های گفته شده راه را برای شما هموارتر می کند. هرچه ارتباط مستقیم و نزدیک تری با افراد داشته باشید، نیازهای آن ها را بهتر درک خواهید کرد و در نتیجه باعث بهبود عملکرد شما در مسیر انتخابات خواهد شد.

برای شروع یک کمپین هدفمند و تست تمامی امکانات، در سایت آوانک ثبت نام کنید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top