caseblog

بانکداری به سبک آوانک

23 اسفند 1395

23 اسفند 1395

بانکداری به سبک آوانک

امروزه سیستم های بانکی بسیار پیشرفته تر از قبل است. تکنولوژی و روش هایی که به کار گرفته میشود کار را برای کاربران ساده کرده است. تمامی بانک ها با روش های مختلف نظیر سور بیشتر و یا دادن امکاناتی خاص، سعی در جذب مشتری دارند. در این مقاله میخواهیم به شما راه هایی را نشان دهیم که میتون با هزینه ای کمتر، تاثیر بیشتری بر مشتری بگذارند.

راه پیشنهادی ما برای بانک ها استفاده از اپراتورهای پیام صوتی است. قطعا این سوال برایتان پیش می آید که چطور میتوان از آن استفاده کرد؟ همانطور که می دانید به دلیل افزایش تعداد پیامک های تبلیغاتی که به صورت روزانه به افراد ارسال می شوند، مردم توجه کمتری به آن ها نشان می دهند. بنابراین بهترین راه استفاده از پیام هایی صوتی است. از طرفی اطلاع رسانی در مورد بانک هابسیار مهم است، پس بهتر است از پیام های صوتی در این راه استفاده کرد تا توجه بیشتر افراد را جلب کنید. یکی از اپراتورهای پیام صوتی که میتواند مناسب باشد، آوانک است. روش های ارسال پیام صوتی آوانک به گونه ای است که میتواند پاسخگوی نیازهای مختلف باشد.

شما میتوانید پیام های صوتی را همزمان به چندین شماره ارسال کنید، و یا آن را طوری تنظیم کنید تا در بازه ی زمانی خاصی ارسال شود. همچنین اگر قصد استفاده ی تبلیغاتی دارید پیشنهاد ما به شما سرویس های آوامپ و آواتل میباشد، که به شما این امکان را میدهد تا پیام صوتی ای به شماره ی همراه و یا ثابت در منطقه ای خاص که از روی نقشه میتوان انتخاب کرد، ارسال کنید. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که در تبلیغاتی از این دست هرچه پیام ها کوتاه، جامع و همراه با خلاقیت باشد، افراد بیشتری به آن جذب خواهند شد. از آنجا که تعداد مشتریان هر شعبه زیاد است، و حساب هایی که باز کرده اند نیز متفاوت است، نیاز به داشتن لیستی کامل و جامع از مشتریان وجود دارد. که در پنل آوانک میتوانید نام مشتریان را وارد کرده و آن ها را دسته بندی کنید تا در آینده از آن ها استفاده کنید.

شاید استفاده از این سرویس برای افراد نابینا که امکان خواندن پیامک های بانکی را ندارد نیز مناسب باشد. به عنوان مثال می توان با ارسال پیام صوتی مانده حساب و یا مبلغ برداشت را به آن ها اعلام کند تا کار را برای آن ها ساده تر کرد.

در آخر مهم ترین و اصلی ترین استفاده از آوانک سرویس OTP آن می باشد. باتوجه به اینکه امنیت در سیستم های بانکی مسئله ای مهم و حائز اهمیت است، این سرویس میتواند امنیت شما را در کارهایی نظیر پرداخت و یا انتقال وجه کمک کند. به این صورت که کاربر بعد از ورود به پنل خود در سایت بانک موردنظر قبل از انجام عملیات انتقال وجه، پیام صوتی حاوی کد تایید برای انتقال وجه، دریافت می کند و بعد از وارد کردن کد در بخش مورد نظر انتقال وجه صورت میگیرد. همچنین در هنگام پرداخت آنلاین می توان در کنار کد کپچا برای امنیت بیشتر از این سرویس نیز استفاده کرد.

موارد گفته شده تنها بخشی از امکاناتی است که میتوان از آن ها استفاده کرد. اما بدون شک به کارگرفتن آن میتواند تاثیر بسزایی در سیستم بانکی داشته باشد.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top