caseblog

تماس امن؛ سرویس جدید آوانک

13 دی 1396

13 دی 1396

تماس امن؛ سرویس جدید آوانک

تماس امن چیست؟

آوانک: تماس امن که یکی از سرویس های جدید ارائه شده توسط آوانک است به کاربران امکان می دهد بدون دیدن شماره تلفن همدیگر باهم تماس برقرار کنند. در حقیقت از طریق این سرویس کاربران به هنگام تماس شماره همراه یکدیگر را نمی‌بینند و تماس آنها از طریق یک شماره ثابت برقرار می‌شود. 

 استفاده از تماس امن یکی از کاراترین و در عین حال کم هزینه ترین روش های افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران به هنگام برقراری تماس می باشد که به همین علت با استقبال گسترده ای روبه رو شده است، امروزه قشر عظیمی از جامعه علاوه بر دارا بودن تلفن همراه هوشمند عضو حداقل یک و یا چند شبکه اجتماعی هستند و از این طریق با دوستانشان در ارتباط هستند. بعضی از افراد در شبکه های اجتماعی شان از عکس های شخصی استفاده می کنند و قطعا تمایلی به دیده شدن این عکس ها توسط افرادی به جز مخاطبین خود ندارند. برقراری تماس از روش معمولی و غیر امن می تواند باعث شود افراد به شماره تلفن و در نتیجه حساب های کاربری شخص تماس گیرنده دسترسی پیدا کنند و مزاحمت های احتمالی را در پی داشته باشد.

برای درک بهتر عملکرد این سرویس توجه شما را به مثال زیر جلب می کنیم: 

پس از اجرا و به راه انداری تاکسی تلفنی های هوشمند گزارشات زیادی مبنی بر ایجاد مزاحمت توسط رانندگان برخی از این سرویس ها برای مسافرین خانم منتشر شد و به همین علت برخی از این تاکسی سرویس های هوشمند امکان تماس امن را برای ارتباط بین مسافرین و رانندگان فعال کرده اند، بدین صورت که راننده و مسافر بدون دیدن شماره تلفن همدیگر و از طریق یک تلفن ثابت باهم تماس برقرار می کنند.

بدیهی است که استفاده از این سرویس (تماس امن) میزان رضایت کاربر از سرویس ارائه شده را تا به طرز قابل توجهی افزایش می دهد و دغدغه و نگرانی سرویس دهنده را تا میزان زیادی کاهش می دهد، چرا که با کاهش شکایات مشتریان، سرویس دهنده قادر است وقت و انرژی خود را بر سایر جنبه های کار متمرکز سازد و در نتیجه عملکرد کلی را بهبود بخشد.

آوانک به عنوان اپراتور پیشگام پیام صوتی و نماینده رسمی مخابرات هم اکنون قادر به ارائه این سرویس به کسب و کارها می باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این سرویس جدید با کارشناسان ما و شماره تلفن 05131777 تماس حاصل فرمایید.
منبع: آوانک

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top