caseblog

کاربرد آوانک برای آژانس های مسافرتی

18 بهمن 1396

18 بهمن 1396

کاربرد آوانک برای آژانس های مسافرتی

آوانک: اگر شما مدیر یک آژانس مسافرتی هستید و یا در آنجا مشغول به کار هستید و به دنبال این هستید که با تبلیغاتی گسترده مجموعه تان را به افراد زیادی معرفی کنید، ما به شما آوانک را پیشنهاد می کنیم. آوانک با امکانات بسیاری که در پنل کاربری خود دارد، یکی از کارامدترین و در عین حال کم هزینه ترین روش های تبلیغاتی را برای معرفی خدمات و پکیج های شما به مخاطبین و مشتریانتان ارائه می دهد.

امروزه به دلیل تعدد مراکز ارائه دهنده خدمات مسافرتی به منظور موفقیت در امر فروش و جلب هرچه بیشتر رضایت مشتری باید به جای معرفی خدمات تکراری، به معرفی وجه تمایز و تخصص مجموعه خود بپردازید، در حقیقت وجه تمایز مجموعه شما با سایرین می تواند دلیل موجهی برای انتخاب محصول ارائه شده شما توسط مشتری باشد، از آنجا که آوانک ایده خلاقانه و روشی جدید در تبلیغات و اطلاع رسانی را ارائه می دهد می تواند به بهترین صورت ممکن این نیاز مجموعه شما را پاسخ دهد.

بسیاری از آژانس های مسافرتی هنوز هم به منظور معرفی آفرها و پکیج های جدید و یا اطلاع رسانی در رابطه با نرخ انواع بلیط هواپیما، قطار و یا اتوبوس از روش های سنتی تبلیغات همچون ارسال پیامک و یا ایمیل استفاده می کنند که با توجه به حجم بالای ایمیل و یا پیامکی که افراد در طول روز دریافت می کنند، بسیاری از این پیام ها به عنوان اسپم شناخته می شوند و مورد توجه قرار نمی گیرند.

اگر شما مدیر یک آژانس مسافرتی و یا مسئول تبلیغات این مجموعه هستید و هر روز آفرهای جدیدی برای مشتریان و مخاطبین خود دارید و یا به صورت روزانه جداول پروازهای چارتری را به اطلاع آن ها می رسانید می توانید از این پس با استفاده از پیام صوتی آوانک و پخش فایل صوتی از پیش آماده شده تاثیرگذاری پیشنهادتان بر مشتری را تا میزان زیادی افزایش دهید، چرا که امروزه تحقیقات بسیاری ثابت کرده تاثیر صدا بر فرد به مراتب بالاتر از تاثیر متن می باشد.

همچنین با استفاده از آوانک قادر خواهید بود مشتریان خود را با توجه به میزان بودجه و سابقه خریدهای قبلی دسته بندی کنید و برای هر دسته پیشنهادهای مناسب همان دسته را ارائه دهید تا پیشنهاد شما مورد توجه و اقبال بیشتری قرار گیرد.

یکی دیگر از امکاناتی که در پنل کاربری آوانک تعبیه گردیده است امکان نظرسنجی می باشد، می توانید پس از ارسال پیام صوتی و ارائه یک پکیج مسافرتی جدید به مخاطب از وی بخواهید با وارد کردن یک عدد بین 1 تا 9 تمایل و یا عدم تمایل خود در رابطه با این پیشنهاد را به اطلاع شما برساند، قطعا این بازخوردهای دریافتی از سمت مشتریان به شما در برنامه ریزی های آتی کمک خواهد کرد.

یکی دیگر از امکانات پنل آوانک که می تواند کاربرد زیادی برای تبلیغات در این صنعت داشته باشد بانک شماره های آوانک است، اگر خودتان بانک شماره ای برای ارسال پیشنهادهای فروش ندارید، می توانید از بانک شماره های آوانک استفاده کنید، با استفاده از این امکان آوانک می توانید مخاطبین را بر اساس  شهر و استان محل سکونت تفکیک کنید و به آن ها پیشنهادهایی مناسب با نیازشان ارائه دهید.

ارسال از روی نقشه امکان دیگری از آوانک است که شما را قادر می سازد از روی نقشه محل خاصی را انتخاب کنید و شماره های ثابت و یا همراه افراد ساکن در آن محل را بیابید و به آن ها پیام صوتی ارسال کنید.
به دلیل تعداد بالای امکانات این سامانه قادر به توضیح مفصل آن در این مقاله نمی باشیم، لذا به منظور کسب آشنایی کامل با امکانات پنل کاربری آوانک پیشنهاد می کنیم از صفحه امکانات این وب سایت بازدید نمایید.
منبع: آوانک

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top