caseblog

کسب عنوان "برند برتر" برای دومین سال متوالی توسط نرم افزاری آموت

25 مرداد 1397

25 مرداد 1397

کسب عنوان "برند برتر" برای دومین سال متوالی توسط نرم افزاری آموت

آوانک: امروزه مشکلات موجود در فضای اقتصاد کشور و فشار تحریم های ناعادلانه ای که بر کسب و کارهای ایرانی وارد می شود بر کسی پوشیده نیست، با این وجود هنوز هم می توان با همتی بلند و عزمی راسخ علاوه بر از میان برداشتن مشکلات جهت حفظ بقای سازمان به افتخارات قابل توجه ای نیز دست یافت.
 

مفتخریم به اطلاع برسانیم نرم افزاری آموت در دومین سال حضور در همایش نشان تجاری (برندینگ) با رویکرد حمایت از برندهای ملی که با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، انجمن شورای صنفی و نیز اتاق اصناف مشهد با حضور جمع کثیری از صنعت گران و مسئولان تشکل های اقتصادیِ بخش خصوصی و نیز برخی از مسئولان دولتی برگزار گردید همانند سال گذشته به دریافت عنوان "برند برتر" نائل گردید.

 همچنین لازم به ذکر است که نرم افزاری آموت بر اساس شاخص‌ها "رتبه نخست" را در اصناف از آن خود کرد.

آموت برند برتر سال 97
 نشان "برند برتر" نشان قابلی است که در سال های اولیه برگزاری همایش تنها به صنایع اعطا می شد ولی از سال گذشته اصناف نیز در این ارزیابی حضور پیدا کردند و یوسف مذهب جوان ترین مدیر حاضر در همایش نشان تجاری انجمن مدیران صنایع وابسته برای دومین سال متوالی موفق به دریافت آن گردید، یقینا کسب عنوان برند برتر و حفظ آن برای دو سال متوالی رویدادی ساده نیست بلکه حاصل همتی بلند و تلاشی بی وقفه در جهت دستیابی به استانداردها و الزامات ملی و بین المللی مرتبط در حوزه های وسیع برندینگ می باشد.


تلاش در جهت هویت سازی صحیح برند، تعیین جایگاه صحیح هویت برند در تعریف چشم انداز و ماموریت سازمان، توجه ویژه به برنامه توسعه بازار، توجه به امر رضایت مشتریان به عنوان یکی از مهمترین اصول برندینگ، برگزاری برنامه های آموزش حوزه برند برای کارکنان فروش و بازاریابی، شناسایی و جذب افراد متخصص جهت اهتمام به افزایش تخصص کلی سازمان، طراحی استراتژی های به روز همچون مدیریت دانش (KM) و پیاده سازی آن از طریق ابزارهای دانشی نظیر پایگاه دانش به منظور افزایش سطح کلی دانش سازمان، برگزاری برنامه های آموزشی حوزه برند برای کارکنان فروش و بازاریابی، افزایش اعتبار برند در مقایسه با رقبا و افزایش سهم بازار برند در سال جاری در مقایسه با سال گذشته تنها گوشه ای از اقدامات صورت گرفته شرکت نرم افزاری آموت در جهت رشد و بهبود هرچه برند اش می باشد.

همانند گذشته، این افتخار را نیز مدیون اعتماد و همراهی خانواده بزرگ مشتریان آموت می باشیم و در جهت بهبود هرچه بیشتر خدمات ارائه شده صمیمانه پذیرای پیشنهادها و نظرات گرم شما عزیزان خواهیم بود.
منبع: amootco

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top