caseblog

100000 ثانیه اعتبار سرویس OTP ؛ هدیه آوانک به مناسبت روز جهانی برنامه نویس

22 شهریور 1397

22 شهریور 1397

100000 ثانیه اعتبار سرویس OTP ؛ هدیه آوانک به مناسبت روز جهانی برنامه نویس

آوانک: شاید برای تان جالب باشد که بدانید 256 امین روزِ سال تقویم میلادی را روز جهانی برنامه نویس نامگذاری کرده اند؛ اما دلیل این نامگذاری چه بوده است؟ این عدد علاوه بر دارا بودن محبوبیت زیاد در صنف برنامه نویسان، در محدوده ی ۳۶۵ روز سال، بزرگترین توانِ عدد ۲ نیز می باشد (۲ به توان ۸)
گفته می شود که این روز برای اولین بار در سال 2009 در تقویم رسمی کشور روسیه به ثبت رسید و پس از آن توسط سایر کشورها نیز به رسمیت شناخته شد.

 100000 ثانیه اعتبار رایگان ویژه سرویس OTP آوانک
خبر خوب به کاربران و برنامه نویسان محترمی که قصد استفاده از سرویسOTP را دارند: جشنواره 100000 ثانیه اعتبار رایگان آوانک به مناسبت روز جهانی برنامه نویس مجددا فعال گردید. از این رو کلیه کاربران آوانک با فعال سازی این سرویس بر روی سایت و یا اپلیکیشن خود 100000 ثانیه اعتبار هدیه می گیرند. این جشنواره از روز پنجشنبه 22 شهریور ماه به صورت رسمی آغاز می گردد که برای تمامی مشتریان قدیمی و جدید آوانک قابل استفاده است.

OTP چیست و چه مزایایی دارد؟
OTP یا همان One Time Password که استفاده های زیادی در حوزه وب دارد، یکی از بهترین روش های محافظت از اطلاعات است، زیرا برای انجام هر تراکنش یک رمز منحصر به فرد ایجاد می کند که تنها یکبار اعتبار دارد.

مهم ترین مزیت OTP یا همان رمز اینترنتی یکبار مصرف این است که سرقت اطلاعات با دانستن رمز عبور از پیش تعیین شده غیر ممکن است، چرا که هر مرتبه کاربر بخواهد وارد حساب کاربری شده و عملیات خاصی انجام دهد به شماره تلفن وی رمز عبور یکبار مصرفی به صورت پیام صوتی ارسال می شود که پس از پایان عملیات این رمز از اعتبار ساقط می شود.

ازOTP می توان در تمامی حوزه های وب که نیاز به امنیت بالا دارند بهره برد؛ سیستم ثبت نام در سایت، بازیابی رمز عبور، سیستم های بانکی، تایید پرداخت آنلاین، اطلاع رسانی به نابینایان و غیره تنها مواردی از کاربردهای این وب سرویس می باشند.

علاوه بر امنیت بالای این سرویس، مقرون به صرفه بودن آن نیز امریست که از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور متوسط هر پیام OTP مدت زمان 6 ثانیه به طول می انجامد که تنها 7 تومان هزینه دربر دارد. که در مقایسه با هر نوع پیام دیگر از جمله پیام متنی کم هزینه تر می باشد.

 لازم به ذکر است که فعال سازی 100000 ثانیه هدیه نیازمند تاییدیه نصب توسط واحد پشتیبانی شرکت نرم افزاری آموت می باشد. بدین منظور پس از نصب سرویس OTP بر روی سایت و یا اپلیکیشن خود، از طریق ارسال تیکت درخواست 100000 ثانیه هدیه خود را به واحد پشتیبانی انتقال دهید.
منبع: OTP

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top