caseblog

آیا کسب و کار شما به آوانک نیاز دارد؟

15 مرداد 1396

15 مرداد 1396

آیا کسب و کار شما به آوانک نیاز دارد؟

بسیاری از شما با ویژگی های آوانک و اهداف آن آشنا هستید، اما سوالی که برای بسیاری از صاحبان کسب و کار پیش می آید این است که چه نیازی به آوانک دارند؟ برخی براین باورند که نیازی به پیام های صوتی ندارند و این روش تنها یک نوع تبلیغات به حساب می آید. در نگاه اول شاید درست به نظر برسد، اما واقعیت این است که تعداد زیادی از کسب و کارهای مختلف وجود دارند که از آوانک نه برای تبلیغات بلکه برای اطلاع رسانی استفاده می کنند. همچنین سرویس هایی که آوانک در اختیار آن ها قرار داده است برایشان حائز اهمیت می باشند. در این مقاله می خواهیم جنبه های دیگری از آوانک را که می توان برای کسب و کارتان استفاده کنید، بررسی کنیم.

همانطور که می دانید کار اصلی آوانک ارسال پیام های صوتی می باشد. اما این پیام ها لزوما جنبه ی تبلیغاتی ندارند. به طور مثال سازمان ها و ادارات بزرگ از این ویژگی برای اطلاع رسانی به کارمندان و کارکنان خود استفاده می کنند. آن ها با ایجاد پیام هایی انگیزشی یا تبریکات به کارمندان رضایت آن ها را جلب کرده و این حس را در آن ها به وجود می آورند که عضوی مهم از مجموعه هستند. از آنجا که با آوانک می توانید خود پیام صوتی دلخواه خود را با روش های مختلف ایجاد کنید، پس می توان گفت امکان ایجاد پیامی غیر تبلیغاتی نیز دارید و همانطور که گفته شد می توان از آن برای ایجاد انگیزه یا اطلاع رسانی های مهم استفاده کرد. حتی اگر شغلی آزاد دارید، میتوانید پیامی حاوی امکانات و معرفی محصولاتتان ایجاد کرده و ارسال کنید. چنین پیامی اگر به درستی نوشته و ضبط شود، در نگاه اول برای مخاطبین و مشتریان جنبه ی تبلیغاتی نداشته و آن ها را جذب خواهد کرد.

ممکن است تصور کنید برای سازمانی بزرگ با تعداد زیادی کارکنان در سطوح مختلف، ارسال با مشکل روبه رو شود، اما اینگونه نخواهد بود. با دسته بندی مخاطبین و ایجاد دفترچه تلفنی شامل جزئیات هر یک از افراد، به سادگی می توان پیام صوتی خود را به مخاطبین موردنظرتان ارسال کرده و از رسیدن پیام به آن ها اطمینان پیدا کنید.

بنابراین می توان گفت با استفاده از آوانک میتوانید پیام هایی برای اطلاع رسانی ارسال کنید. با این حال، امکانات دیگری که آوانک در اختیار شما قرار می دهد بیشتر از ارسال پیام صوتی می باشد. سرویس OTP کمک می کند تا امنیت وبسایت و کاربرانتان را تضمین کنید. OTP با استفاده از روش تایید دو مرحله ای امنیت کاربرانتان را در هنگام ثبت نام در ساییتان تامین می کند. همچنین، میتوانید با دریافت نمایندگی آوانک در کنار کارتان، درآمدی با سود بالا کسب کنید. آوانک با اعطای نمایندگی به شما و کاربران، امتیازاتی به شما خواهد داد، که شما را در کسب درآمد یاری میکند.

با توجه به این موضوع درمی یابیم که با آوانک میتوان همراه با ایجاد تبلیغاتی جذاب با شیوه های نوین، اطلاع رسانی نیز انجام داد. همچنین امکانات و سرویس هایی که دریافت می کنید، شما را در بهبود کسب و کارتان و یا ایجاد کسب و کاری جدید کمک خواهند کرد. مهم این است که با امکان سنجی و بررسی دقیق شغل و حرفه تان، بتوانید استفاده ی درست از آوانک داشته باشید. قطعا چنین شرایطی منجر به رونق کسب و کارتان خواهد شد.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top