تماس بگيريد
caseblog

بازدید آوانک از موسسه توانبخشی همدم به مناسبت روز جهانی کودک

15 مهر 1396

15 مهر 1396

بازدید آوانک از موسسه توانبخشی همدم به مناسبت روز جهانی کودک

صبح روز پنجشنبه مورخه 96/7/13 جمعی از اعضای تیم آوانک از موسسه خیریه توانبخشی همدم بازدید کردند. این موسسه ابتدا در سال 1361 و با پذیرش 60 دختر شروع به کار کرد، به تدریج فعالیتش را گسترش داد و امروز با حمایت های مالی و معنوی خیرین و مردم عزیز بیش از 400 دختر ناتوان و کم توان ذهنی بی سرپرست و یا بد سرپرست را اسکان داده است.

بازدید آوانک از موسسه توانبخشی همدم به مناسبت روز جهانی کودک

به منظور افزایش هرچه بیشتر توانمندی های جسمی و ذهنی این کودکان، در این محل کارگاه های هنری گلیم بافی، سوزن دوزی، گل سازی، قلم زنی و ... افتتاح شده که دختران همدم در این کارگاه ها مشغول به فعالیت اند و محصولات تولید شده توسط ایشان در وب سایت بازارچه خیریه همدم به فروش می رسد. بدیهی است که درآمد ناشی از فروش این محصولات همگی برای تامین هزینه های دختران این موسسه صرف می گردد.

 آوانک به مناسبت روز جهانی کودک و به منظور حمایت از کودکان همدم، تعدادی از تابلوهای قلم زنی هنر دست هنرمندان این مجموعه را خریداری کرده است که به خانواده محترم آوانک اهدا خواهد کرد.

بدین منظور نمونه تابلوهای موجود از روز یکشنبه 96/7/16 در کانال تلگرام آوانک قرار داده می شود و شما آوانکی عزیز نیز می توانید در صورت تمایل مشخصات دقیق پستی خود را به ادمین تلگرام آوانک به آدرس AvanakCh@ ارسال کنید تا هدیه تان را درب منزل تحویل بگیرید.
 

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top