تماس بگيريد
caseblog

سفارش ضبط صدا چگونه است؟کاربردهای آن چیست؟

20 دی 1396

20 دی 1396

سفارش ضبط صدا چگونه است؟کاربردهای آن چیست؟

سفارش ضبط صدا چگونه است؟
آوانک: احتمالا تاکنون برای شما نیز پیش آمده که به امکان سفارش ضبط صدا در سایت آوانک برخورد کرده باشید، اما چون به درستی با مفهوم آن آشنایی نداشته اید بی تفاوت از کنار آن گذشته اید. ما امروز قصد داریم به معرفی جامع این سرویس ارائه شده توسط آوانک و کاربردهای آن بپردازیم.
سفارش ضبط که یکی از امکانات ارائه شده توسط آوانک است به دلیل تقاضای کاربران محترم راه اندازی و اجرا گردید. این سرویس به کاربران امکان می دهد متن مورد نظر خود را با صدای رسا و زیبای گویندگان حرفه ای رادیو و تلویزیون ترکیب کنند و برای عزیزان خود ارسال نمایند.
برای دسترسی به این سرویس باید ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید و سپس از منوی سمت راست گزینه "صداها" و سپس "سفارش ضبط صدا" را انتخاب نمایید. در صفحه پیش رو در کادر"متن"، متن از پیش آماده شده خود را وارد نمایید، چنانچه تمایل داشته باشید می توانید نوع گفتار گوینده را مشخص نمایید، چنانچه این گزینه را انتخاب نکنید، گوینده خود بر اساس محتوای متن ارسالی نوع گفتار را مشخص می کند.
امکان افزودن موسیقی پس زمینه به سرویس سفارش ضبط صدا نیز برای کاربران محترم تعبیه گردیده است، با فعال کردن این دکمه کاربران قادر خواهند بود موسیقی مدنظرشان را آپلود نمایند و یا انتخاب موسیقی متن را به گوینده بسپرند.
در مرحله بعد کاربر درخواست دهنده سفارش ضبط صدا باید بر اساس نمونه صداهای موجود در لیست گویندگان گوینده دلخواه خود را انتخاب نماید و در انتها سفارش خود را ثبت نمایند.
پرداخت فاکتور در این سرویس به چه صورت است؟
پس از تکمیل و ثبت سفارش توسط کاربر، کارشناس مربوطه فاکتور سفارش را بررسی و سپس برای وی ارسال می کند. محاسبه مبلغ فاکتور براساس معیارهایی همچون محتوای متن ارسالی و مدت زمان گویندگی گوینده است که مشاهده آن از قسمت اعتبارها-فاکتورها مقدور است. با کلیک بر روی گزینه پرداخت مستقیما به درگاه آنلاین بانک منتقل می شوید و می توانید پرداخت سفارش خود را انجام دهید.
کاربردهای سرویس ضبط صدای آوانک چیست؟
از این سرویس می توان در موقعیت ها و مناسبت های مختلف استفاده کرد، در مجموع می توان دو دسته بندی کلی برای این سرویس در نظر گرفت:
1- استفاده از آن توسط شرکت ها و برای کاربردهای اطلاع رسانی و تبلیغات
سفارش ضبط صدا در دنیای تبلیغات کاربردهای زیادی دارد، به عنوان مثال می توان خبرافتتاحیه یک نمایشگاه جدید را توسط گوینده حرفه ای ضبط کرد و به صورت پیام صوتی برای کلیه مشتریان و مخاطبین ارسال کرد. قطعا تاثیری که پیام صوتی ضبط شده با صدای رسای گوینده بر مشتری دارد را پیامک متنی ندارد. به طور مشابه اطلاع رسانی در رابطه با محصولات و یا خدمات جدید می تواند به همین صورت انجام پذیرد.
2- استفاده شخصی برای ارسال پیام های تبریک تولد، سالگرد ازدواج، سال نو، تسلیت و غیره
سفارش ضبط صدا صرفا استفاده تبلیغاتی ندارد، بلکه می تواند استفاده های شخصی فراوانی نیز داشته باشد. مثلا با استفاده از امکان سفارش ضبط صدا می توان تولد، سالگرد ازدواج و سال نو را به شیوه ای متفاوت تبریک گفت و مخاطبان را شگفت زده کرد. تلفیق متن دلخواه کاربر با موسیقی پس زمینه انتخابی و صدای گوینده حرفه ای و ارسال آن به صورت پیام صوتی یکی از جدیدترین و در عین حال جذاب ترین روش های ارسال پیام تبریک و تسلیت به افراد در مناسبت های مختلف می باشد.
منبع: آوانک

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top