تماس بگيريد
caseblog

آوانک حامی همیشگی حقوق مصرف کنندگان

09 اسفند 1396

09 اسفند 1396

آوانک حامی همیشگی حقوق مصرف کنندگان

آوانک: همانطور که می دانید نهم اسفند در تقویم کشور به عنوان "روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان" ثبت گردیده است. هدف از اختصاص یک روز از سال به حقوق مصرف کننده نشان دهنده ی اهمیت بالای آن در جامعه و تلاش برای احقاق حق مصرف کنندگانِ زیان دیده می باشد. البته گاهی آسیب‌ها و خسارات مادی و معنوی وارد شده به مصرف کننده غیر قابل جبران است؛ از این رو تمامی فعالان حوزه های تولید محصولات و خدمات باید با پیش بینی خسارات احتمالی از وقوع آن ها پیشگیری به عمل آورند.

به صورت کلی هر مصرف کننده (فارغ از نوع محصول و یا خدمت) باید از این حقوق برخوردار باشد:
1- حق انتخاب
2- حق اطلاع یابی
3- حق ایمنی
4- حق شنیده شدن

چنانچه هر کدام از حقوق مذکور توسط ارائه دهنده کالا و یا سرویس اعمال نگردد، مصرف کننده قادر خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی در پی احقاق حق خویش برآید.

آوانک حامی همیشگی حقوق مصرف کنندگان
همانطور که می دانید آوانک به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور پیام صوتی در کشور همواره سعی داشته تا علاوه بر افزایش تعداد خدمات ارائه شده، کیفیت را در نیز در بالاترین سطح ممکن نگه دارد.
به منظور مشاهده تمامی امکانات و خدمات آوانک می توانید به قسمت امکانات مراجعه نمایید.

افزون بر خدماتی که همه روزه به سامانه آوانک افزوده می شود، در بحث پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز آوانک همه تلاش اش را به کار گرفته است، در حال حاضر کارشناسان پشتیبانی آوانک از ساعت 8:30 صبح تا 9 شب پاسخ گوی سوالات و نیازهای کاربران محترم آوانک می باشند.

دریافت تندیس نشان عالی رضاتمندی مشتری و خدمات پس از فروش در سال 92 توسط مدیر عامل مجموعه داده پردازی آموت از کنفرانس مربوطه نیز خود گواهی بر این ادعاست.
تندیس رضاینتمندی
خبر خوشی که امروز برای کاربران و نماینده های آوانک داریم این است که همکاران تیم پشتیبانی در تمامی روزهای تعطیلات نوروزی همانند سایر روزها پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود، بنابراین در صورت رویارویی با هر سوال و یا مشکل احتمالی می توانید از طریق ارسال تیکت و یا برقراری تماس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منبع: آوانک

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top