caseblog

فعالیت های آنلاین خود را مدیریت کنید

28 بهمن 1397

28 بهمن 1397

فعالیت های آنلاین خود را مدیریت کنید

اینترنت بدون شک مزایای زیادی برای کسب و کارها به ارمغان می آورد. اما همزمان نیز خطراتی را ایجاد می کند. این یادداشت توضیح می دهد که چگونه بیشتر از فعالیت های آنلاین خود استفاده کنید.

 

- نحوه نمایش کسب و کار، جستجو برای مشتریان، تأمین کنندگان و سایر مخاطبین خود را به صورت آنلاین ببینید. به وب سایت های خود و پروفایل های رسانه های اجتماعی آنلاین تان نیز نگاه کنید.

 

- مخاطبین خود را که با آن ها ارتباط برقرار می کنید و به بازاریابی می پردازید را از حیث منافع خود، ترجیحات و عادت های آنلاین شان بررسی کنید. آن ها از کدام رسانه های اجتماعی و سایت های شبکه های آنلاین استفاده می کنند؟ همچنین ببینید آن ها چگونه خودشان را در شبکه های اجتماعی معرفی می کنند؟

 

- به آنلاین بودن خود توجه کنید. کجا در نتایج جستجو ظاهر می شوید؟ آیا شما در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مورد استفاده توسط بازار هدف خود حضور دارید؟

 

- در سایت های مربوطه مانند Twitter، Facebook یا LinkedIn برای کسب و کار خود یک پروفایل تنظیم کنید. با ارسال مقالات در وبلاگ سایت، توییت ها و اطلاعات مفید، با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. از "فروش سخت" حتماً اجتناب کنید و هدف تان را بر ایجاد روابط با مشتریان قرار بدهید.

 

- وب سایت خود را مرور کنید آیا هنوز کاری که شما می خواهید را انجام می دهد؟ آیا به درستی کسب و کار شما را نشان می دهد؟ آیا برای استفاده کاربران، جذاب و آسان است؟ آیا می توان آن را در هر دستگاه متصل به وب مشاهده کرد؟

 

- از استراتژی های تبلیغاتی آنلاین مانند تبلیغات پرداخت برای هر کلیک استفاده کنید. تبلیغاتی که در آگهی های آنلاین و ترافیک وب سایت شما موثر خواهند بود.

 

- استراتژی بازاریابی ایمیلی خود را مرور کنید. آیا شما در زمان مناسب با محتوای مناسب به سراغ افراد مناسب می روید؟

 

- در نظر بگیرید که آیا محصول یا خدمات شما برای فروش مستقیم آنلاین مناسب است یا خیر. در صورت لزوم، یک استراتژی تجارت الکترونیک قوی ایجاد کنید.

 

- بررسی کنید که وب سایت شما چگونه می تواند خدمات و پشتیبانی را به مشتریان ارائه دهد مواردی مانند زمان تحویل، لیست محصولات و قیمت ها، سوالات متداول و تامین کنندگان محلی کنترل کنید.

 

- از اینترنت برای تحقیقات بازار استفاده کنید، به دنبال اطلاعات مفید در مورد مشتریان، تأمین کنندگان، فن آوری ها، بازار ها و قیمت ها باشید و به اخبار و پیشرفت های روزانه صنعت بپردازید.

 

- به طور مداوم اثربخشی فعالیت های آنلاین خود رابررسی نمایید و با فناوری ها و فرصت های جدید و به روز، همراه شوید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top