caseblog

فروش در عصر کرونا

25 اسفند 1398

25 اسفند 1398

فروش در عصر کرونا

با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، توصیه اکید وزارت بهداشت مبنی بر ماندن افراد در خانه و پرهیز از ترددهای غیر ضروری می باشد. اینکار باعث شکستن زنجیره انتقال و کاهش خطر ابتلا به ویروس کرونا می باشد.

در چنین شرایطی، بازارهای اقتصادی شدیدا تحت تاثیر قرار می گیرند، مخصوصا با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال هستیم و بازار شب عید نیز متاثر از این بیماری شده است. پیش بینی ها از تغییر شرایط فعلی چندان مستند و قابل اتکا نیست، لذا تغییر در بعضی فرایندهای بازرگانی شاید بهترین نسخه تجویزی برای عبور از این شرایط بحرانی باشد. بازاریابی و فروش غیرحضوری تنها و موثرترین گزینه موجود برای صاحبان کسب و کارها مخصوصا کالا یا محصول محور می باشد. استفاده از رسانه ها و شبکه های اجتماعی، بازاریابی تلفنی، وبسایت ها و اپلیکیشن ها ابزارهایی هستند که برای این منظور کاربرد دارند.

 

 

آوانک نیز به عنوان یک ابزار کاربردی در بازاریابی و فروش غیر حضوری نقش موثری می تواند ایفا کند. شما می توانید با استفاده از آوانک، تبلیغات خود و شرایط خرید غیرحضوری و ارسال پستی محصولات تان را به عموم مردم اطلاع دهید. همچنین با استفاده از قابلیت ارسال منطقه ای و محلی آوانک به همسایگان و هم محله ای های خود بدون نیاز به خروج از منزل و با استفاده از سیستم پیک محصولاتتان را بفروشید.

فروش در سال 2020 و عصر کرونا، دچار تغییر شده است، حالا نوبت شماست که فرایندهای تان را بروز کنید :)

 

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top