عیدانک

سال نو صدای نو

جشنواره نوروزی آوانک

آوانک اپراتور پیام صوتی

آوانک به عنوان اپراتور پیام صوتی، با استفاده از خلاقیت و نوآوری روشی نو در فضای ارتباطات و تبلیغات خلق نمود.
شما با آوانک می توانید پیام صوتی خود را به مخاطبین تلفن ثابت و همراه ارسال کنید و ارتباطی جذاب و ماندگار ایجاد کنید.

آوانک نــدارم!

به جمع آوانکی ها بپیوندید.

سامانه پیام صوتی

با خرید سامانه پیام صوتی آوانک، 50,000 تومان شارژ هدیه دریافت کنید و یک کلیپ جذاب صوتی به صورت رایگان تا پایان فروردین ماه از استودیو آوانک سفارش دهید. و همچنین یک آنتی ویروس F-Secure با لایسنس 6 ماهه دریافت کنید.

نمایندگی سطح دو

با دریافت نمایندگی سطح دو آوانک، 210,000 تومان شارژ هدیه دریافت نمایید و 10 کلیپ جذاب صوتی به صورت رایگان تا پایان فروردین ماه از استودیو آوانک سفارش دهید. و همچنین یک آنتی ویروس F-Secure با لایسنس 6 ماهه دریافت کنید.

نمایندگی سطح یک

با دریافت نمایندگی سطح یک آوانک، 510,000 تومان شارژ هدیه دریافت نمایید و 10 کلیپ جذاب صوتی به صورت رایگان تا پایان فروردین ماه از استودیو آوانک سفارش دهید. و همچنین یک آنتی ویروس F-Secure با لایسنس 6 ماهه دریافت کنید.

اینـ فُرصَتـ تِکرار شُدَنیـ نیستــ

شمارش معکوس آغاز شد.

فقط تا تحویل سال نو فرصت باقیست...

آوانک دارم!

سطح خود را ارتقاء دهید.

ارتقاء سامانه به نمایندگی سطح دو

اگر دارنده سامانه پیام صوتی آوانک هستید می توانید با ارتقاء سامانه خود به نمایندگی سطح دو، 135,000 تومان شارژ هدیه به همراه آنتی ویروس F-Secure با لایسنس 6 ماهه دریافت کنید.

ارتقاء سامانه به نمایندگی سطح یک

اگر دارنده سامانه پیام صوتی آوانک هستید می توانید با ارتقاء سامانه خود به نمایندگی سطح یک، 435,000 تومان شارژ هدیه به همراه آنتی ویروس F-Secure با لایسنس 6 ماهه دریافت کنید.

ارتقاء نمایندگی سطح دو به نمایندگی سطح یک

اگر دارنده نمایندگی سطح دو آوانک هستید می توانید با ارتقاء نمایندگی خود به سطح یک، 300,000 تومان شارژ هدیه به همراه آنتی ویروس F-Secure با لایسنس 6 ماهه دریافت کنید.

نمایندگان سطح یک و سطح دو

اگر نماینده سطح یک و سطح دو آوانک هستید، با فعال کردن هر زیر نمایندگی به همان میزان اعتبار هدیه بگیرید. و برای هر بار سفارش کلیپ صوتی 50 درصد تخفیف تا پایان فروردین ماه دریافت کنید. همچنین با هر بار شارژ 5 میلیون تومانی، 10% شارژ بیشتر هدیه بگیرید و همچنین یک آنتی ویروس F-Secure با لایسنس 6 ماهه دریافت کنید..

برای اطلاع از جشنواره های آوانکی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.