شبکه‌های اجتماعی بسته شدند؟

از این راه جایگزین برای حفظ مشتریان استفاده کنید!!!

جایگزین شبکه‌های اجتماعی

از زمانی که وضعیت اینترنت به هم ریخته کسب‌وکارها و سازمان‌های زیادی بخشی از درآمد آنلاین خود را از دست داده‌اند. آن‌هایی که برنامه‌ی توسعه داشتند نیز مجبور به توقف شدند. اما این مسئله به این معنی نیست که شما نمی‌توانید راه جایگزین پیدا کنید.

با راه جدید مشتریان را حفظ کنید

به همین راحتی با موانع ایجادشده کنار نیایید. این اولین مشکلی نیست که بر سر راه کسب‌وکارها ایجاد می‌شود و آخرین هم نخواهد بود. شما همیشه راهی برای بقا و رشد پیدا کرده‌اید، دقیقا مثل الان! اگر از قطع ارتباط با جامعه‌ی مخاطبینی که در شبکه‌های اجتماعی داشتید ناراحت هستید، باید بگوییم که برای حفظ شبکه و حتی ایجاد شبکه‌های جدید راهی وجود دارد، راهی به نام پنل پیام صوتی آوانک.

دانلود کاتالوگ پنل پیام صوتی آوانک

پنل پیام صوتی آوانک

بهترین ابزار حفظ و جذب مشتری

پنل آوانک، یک سامانه‌ی قوی برای جذب و حفظ مشتری از طریق پیام صوتی است. با امکاناتی که از این سامانه دریافت می‌کنید، می‌توانید شبکه‌ی ارتباطی مشتریان‌تان را حفظ کنید، توسعه دهید، و یا حتی شبکه‌های جدید بسازید. این کار به درآمدزایی شما کمک می‌کند.

چرا پنل پیام صوتی آوانک جایگزین خوبی است؟

استفاده از پیام صوتی از دو جهت برای شما خیلی به‌صرفه و موثر خواهد بود:

قدرت لحن

بیش از %۸۰ اثرگذاری پیام شما در هر گفت‌وگویی، به لحن گفتارتان برمی‌گردد نه به جمله‌هایی که می‌گویید. به همین خاطر است که تبلیغات و محتوای ویدیوی خیلی بیشتر از پیام‌های متنی مخاطب دارند. این موضوع در شبکه‌های اجتماعی هم صادق است. پیام صوتی به شما این قدرت را می‌دهد که بدون نیاز به تصویر، از حداکثر قدرت تبلیغات استفاده کنید.

امکانات سامانه‌ی آوانک

سامانه‌ی آوانک اولین اپراتور رسمی پیام صوتی در کشور است که به‌صورت اختصاصی برای افزایش درآمد و رشد کسب‌وکارها امکانات متنوعی ارائه می‌کند. به کمک قابلیت‌های این سامانه می‌توانید برنامه‌های جذب و حفظ مشتریان را اجرا کنید. در این سامانه حدود ۳۰ قابلیت مختلف وجود دارد که چند نمونه از آن‌ها را در اینجا ذکر می‌کنیم:

پیام صوتی انبوه

در شبکه‌های اجتماعی اگر بخواهید برای ۱۰,۰۰۰ نفر تبلیغات کنید، ابتدا باید دنبال‌کنندگان پیج خود را به این عدد برسانید، اما در سامانه‌ی آوانک بدون محدودیت برای هر تعداد که بخواهید می‌توانید پیام صوتی بفرستید.

بانک شماره تلفن

در بانک‌های اطلاعاتی این سامانه می‌توانید شماره تلفن گروه‌های مختلف صنفی، جنسیتی، منطقه‌ای، سنی و… را پیدا کنید. به این طریق می‌توانید مشتریان خود را هدفمند انتخاب کنید

ارسال از روی نقشه

ارسال از روی نقشه در این سامانه با نام آوامپ شناخته می‌شود. با استفاده از این قابلیت منطقه‌ی هدف خود را انتخاب می‌کنید تا پیام شما فقط برای اهالی آنجا ارسال شود. با این قابلیت می‌توان تبلیغات هدفمند و به‌صرفه انجام داد.

زمان‌بندی ارسال

در شبکه‌های اجتماعی شما به یک ادمین نیاز دارید تا برای شما تولید محتوا کرده و مطابق برنامه‌ی زمان‌بندی منتشر کند، در حالی که در سامانه‌ی آوانک می‌توانید تمام پیام‌ها را یکجا قرار دهید و برنامه‌ی ارسال تعریف کنید تا سامانه به‌صورت خودکار برای شما تبلیغات انجام دهد.

وب‌سرویس

به کمک این قابلیت می‌توانید سامانه را به پایگاه مجازی خود (اپلیکیشن، وب‌سایت و…) متصل کنید تا از امکانات آن به‌صورت خودکار استفاده کنید. برای مثال، اگر کاربران شما بخواهند وارد حساب خود بشوند، آوانک برای آن‌ها رمز پویا ارسال می‌کند تا مراحل احراز هویت انجام شود.

گزارش‌گیری

سیستم گزارش‌گیری این سامانه به‌طور منظم و دقیق از تمام جزئیات برنامه‌ی تبلیغاتی یا خدماتی شما گزارش تهیه می‌کند و به این طریق شما می‌توانید عملکرد خود را بسنجید و برنامه‌های مختلف‌تان را بهبود دهید.

ثبت نام رایگان و نسخه‌ی دمو

ثبت‌نام در این سامانه رایگان است. زمانی که ثبت‌نام می‌کنید، پنل شما فعال شده و در اختیارتان قرار می‌گیرد. سامانه به مدت ۱۰ روز برای شما رایگان است تا بتوانید تمام امکانات را تست کنید و میزان کارایی آن را بسنجید.

قبل از هر اقدامی مشورت کنید

مشاوره تخصصی در آوانک کاملا رایگان است. متخصصان این سامانه بالغ بر ۱۳ سال است که در زمینه‌ی خدمات پیام صوتی برای انواع کسب‌وکارها و سازمان‌ها فعالیت می‌کنند و به‌خوبی می‌دانند چگونه برای کسب‌وکار شما برنامه‌ای موثر پیشنهاد دهند. بنابراین قبل از تصمیم، از مشاوره‌ی آن‌ها بهره ببرید.

اپراتور پیام صوتی آوانک

با ما تماس بگیرید

200 777 31 – 051

پست‌الکترونیکی

avanak(@)amootsoft.com

فرم مشاوره

همین حالا اطلاعات خودرا وارد نمایید.

سامانه پیام صوتی آوانک

همین حالا عضو خبرنامه ما شوید و

10 روز پنل رایگان دریافت کنید!