ذخیره پیام صوتی آوانک

گالری اصوات؛ ذخیره پیام صوتی

ذخیره پیام صوتی در گالری

با ذخیره پیام صوتی در گالری اصوات پنل آوانک، همیشه و همه‌جا به پیام‌صوتی خود دسترسی داشته باشید. 

گالری اصوات، مانند گالری تلفن همراه شماست و با این تفاوت که به‌جای خاطرات شخصی‌تان در قاب عکس و فیلم، پیام‌های صوتی آماده‌شده‌ی شما در آن قرار دارند. هر ارسالی که بیشتر از یک شماره‌ی هدف داشته باشد، ارسال گروهی تلقی می‌شود.

چه پیام‌هایی در گالری اصوات ذخیره می‌شوند؟

شما می‌توانید هر پیامی را که می‌خواهید ضبط کرده و در گالری اصوات ذخیره نمایید تا در شرایط و مناسبت‌های مختلف از آن‌ها استفاده کنید. به عنوان یک کسب‌وکار یا سازمان، ممکن است تحت شرایط مختلف نیاز داشته باشید پیام‌های مختلفی را به مخاطبان خود بفرستید، گالری اصوات در این زمان‌ها بسیار مفید خواهد بود. گالری اصوات یک فضای شخصی است و شما نمی‌توانید پیام‌های آماده‌شده‌‎ی سایر کاربران را ببینید، به همین صورت، دیگر افراد نیز نمی‌توانند به پیام‌های صوتی شما دسترسی داشتند.

ذخیره پیام صوتی در گالری

چگونه از گالری اصوات استفاده کنیم؟

شما از هر قابلیت آوانک که بخواهید استفاده کنید، اگر مربوط به ارسال پیام‌صوتی باشد، گزینه گالری اصوات را برای انتخاب پیام صوتی مد نظرتان مشاهده خواهید کرد. برای مثال، زمانی که گزینه ارسال سریع را انتخاب می‌کنید، در پنجره آماده‌سازی که اطلاعات شخص را وارد می‌کنید، گزینه گالری اصوات برای انتخاب پیام‌ صوتی به چشم می‌خورد.

نکاتی در مورد استفاه از گالری اصوات

قبل از ذخیره پیام صوتی در گالری نکات زیر را مد نظر قرار دهید: