درخواست نمایندگی

به راحتی یک لبخند کسب درآمد کنید!

برای دریافت مشاوره رایگان فرم درخواست نمایندگی را پر نمائید.

نمایندگی پیام صوتی آوانک

هر کجا که هستید از همانجا درآمد کسب کنید!

با آوانک شما استاد دانشگاه خود هستید.

با آوانک شما درآمدی معادل یک استادیار دانشگاه خواهید داشت، به این فکر میکنید که چطور ممکن است؟!! به پایین صفحه اسکرول کنید تا اعجاز آوانک را احساس کنید.

درآمد تضمینی با گرفتن نمایندگی آوانک!

بی شک مهمترین عامل در رضایت از کار, درآمد است. نمایندگان ما همه از کار خود راضی هستند چرا که ما اقداماتی کرده ایم که سود نماینده بالا و تضمین شده باشد. اگر عبارت درآمد بالا با سرمایه کم را جستجو کنید انبوهی از سایتها و روشهای مختلف را خواهید دید که اکثرا بیشتر شبیه یک رویاست اما درآمد نماینده آوانک یک واقعیت محض است.

یه حساب سرانگشتی

تعرفه ها

تا اینجای کار خودتون محاسبه کردید که چطور درآمد خواهید داشت.
پس بهتره بدونید که با چه هزینه ی اولیه ای باید شروع کنید.

کلیه تعرفه ها به صورت پالسی محاسبه میگردد.

پنل مدیریتی سطح یک ماهیانه
389,000 تومان
تعرفه های ارسال
هر پالس (30 ثانیه) 690 ریال
پنل مدیریتی سطح دو ماهیانه
249,000 تومان
تعرفه های ارسال
هر پالس (30 ثانیه) 720 ریال

خودتان را بسنجید !

با فروش هر پنل نمایندگی شما علاوه بر سود، از فروش پنل از ارسالهای زیر مجموعه آن نماینده هم سود خواهید برد. اگر این جدول را پر کنید میتوانید سود تقریبی خود را قبل از شروع محاسبه کنید. سطح نمایندگی شما :

سود کل در ماه

{{allProfitMon()}}

سود کل در سال

{{allProfitYear()}}

شما تا این لحظه متوجه شده اید که میتوانید با هزینه ای کم معادل

{{allProfitMon()}}

در ماه درآمد داشته باشید.

{{descProfit()}}

چرا ما میگوئیم شما میتوانید نماینده بگیرید؟!
سوالی که در ذهن اکثریت افراد ایجاد میشود این است که

زمانی که آوانک هست چطور کاربران از ما پنل و نمایندگی خریداری میکنند؟

این سوال کاملا درست و منطقی است اما پاسخ چیست؟
زمانی که شما پنل نمایندگی آوانک را خریداری میکنید امکان این را دارید که تمام قسمتهای پنل کاربران و نماینده های خود را به نحوی تنظیم کنید که ردپایی از آوانک در آن نباشد. در حقیقت کاربر شما متوجه این نخواهد شد که شما نماینده ما هستید، و شما میتواند خود را ارائه دهنده سامانه معرفی کنید.

با حساب خود کار کنید!

شما میتوانید در پنل خود از درگاه بانکی خودتان استفاده کنید و بدین صورت همه فروشها و درآمد حاصل از خرید شارژ کاربران شما مستقیم به حساب خودتان واریز میگردد. این موضوع علاوه بر اینکه حساب شما را دقیق و به روز نگه میدارد, زمان پرداخت وجه به صورت آنلاین توسط مشتری شما در صفحه پرداخت نام شما درج میشود.

درآمد حاصل از استودیو ضبط را فراموش نکنید!

ما بهترین و مناسب ترین استدیوها را برای شما آماده کرده ایم و میتوانید از آنها برای ساخت فایل صوتی مشتریتان استفاده کنید. آوانک در این مورد هیچگونه سودی برای خود در نظر نگرفته اما شما میتوانید برای خود سود مناسبی در نظر بگیرید تصور کنید که این رقم هرچقدر هم کم باشد زمانی که تعداد مشتریان و ارسالها زیاد شود، درآمد حاصل رقم چشمگیری خواهد شد.

قیمت ها را خودتان تعیین کنید!

قیمتی که ما برای کاربر و نماینده تعریف کرده ایم یک تعرفه عمومی است. اما شما میتوانید با توجه به توانایی خودتان در فروش قیمتها را تغییر داده و ارسالها را با مبالغ بالاتری به فروش برسانید.

وفای به عهد، نشانه صفاء و پاک دلی است - امام علی علیه السلام

پایبندی به قوانین و مقررات و انجام تعهدات و رعایت استانداردها از آغاز فعالیت شرکت نرم افزاری آموت تاکنون جزو اصول و خطوط قرمز ما بوده است. ما به موفق بودن و نتیجه بخش بودن پروژه در ازای انجام تعهدات دوطرفه معتقدیم و رمز موفقیت یک کسب و کار شراکتی را در انجام تعهدات میدانیم.

برای ما حس رضایت با آگاهی کامل هدف است.

زودتر از رقبا اقدام کنید و نماینده ما شوید.

دریافت نمونه قرارداد

شبکه های اجتماعی

امتحان کنید

1
2
3
4
5
6
7
8
9
0


تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

Top