امکانات پیام صوتی آوانک

امکانات پنل پیام‌صوتی آوانک به‌گونه‌ای طراحی شده است که تمام نیازهای شما را در جذب سریع مشتری و برقراری ارتباطی نتیجه‌بخش با او برآورده کند. در واقع تمام امکانات پیام‌صوتی آوانک در خدمت شما هستند تا بهترین نتیجه را از تبلیغات خود دریافت کنید و مانند یک آهن‌ربای غول‌پیکر مردم را به خود جذب کنید.

امکانات پیام صوتی

تا معجزه فروش فقط یک تماس فاصله دارید.

امکانات متنوع ارسال پیام صوتی

این مشتری است که سهم کسب‌کار شما را از بازار تعیین می‌کند. او می‌تواند با خرید محصولات شما باعث تداوم حیات‌تان می‌‎شود و یا می‌تواند با خرید از رقیب‌تان شما را از گردونه بازی حذف کند. پنل حرفه‌ای آوانک و امکانات بی‌نظیرش برای ارسال پیام‌ صوتی می‌تواند بارانی از مشتری بر سر شما بریزد و اقتصاد شما را شکوفا کند.

ارسال پیام صوتی به خطوط ثابت مشهد

آواتل

ارسال به خطوط ثابت مشهد

ارسال پیام صوتی از روی نقشه به موبایل

آوامپ

ارسال پیام صوتی منطقه‌ای

ارسال پیام صوتی سفارشی

OTP

رمز یکبار مصرف

استودیو سفارش ضبط پیام صوتی

استودیو

سفارش ضبط صدا

تبدیل متن به پیام صوتی

آواخوان

تبدیل متن به صدا

زمانبندی در ارسال پیام صوتی

زمان‌بندی

در ارسال

ارسال پیام صوتی مشاغل

آواکسل

منشی هوشمند

اعتبار سنجی با یک کلیک صوتی

OCV

اعتبار سنجی با یک کلیک

امکانات پیشرفته پیام صوتی

اگر می‌خواهید مانند انفجار یک بمب در حوزه کسب‌وکار خودتان سر‌وصدا به پا کنید و با ارسال پیام صوتی انبوه، مشتریان بی‌شماری را جذب کنید، باید ابزاری را برای مدیریت حرفه‌ای امور و اجرای با کیفیت تبلیغات در اختیار داشته باشید. این ابزار در ابعاد بسیار زیادی به کمک شما می‌آیند تا در نهایت بیشترین نتیجه را از تبلیفات و ارائه خدمات خود دریافت کنید. اما همه‌چیز به اینجا ختم نمی‌شود. تمامی این امکانات به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته می‌شود. فقط کافیست وارد پنل کاربری خودتان شوید.

امکانات تکمیلی پیام صوتی

با در اختیار داشتن تمام امکاناتی که در بالا مشاهده کرده‌اید، اکنون مجهز به یک سلاح قدرتمند برای تبلیغات گشترده و جذب مشتری هستید؛ و حالا نوبت معرفی امکانات تکمیلی پیام صوتی رسیده است که توانایی شما را برای سنجش موفقیت خود و نیز بهبود عملکردتان فراهم می‌کند و همجینی شما را در اثر‌گذاری حرفه ‌ای بر محاطب همراهی می‌کند.