ارسال به بلک لیست آوانک

ارسال پیام صوتی به بلک لیست

ارسال پیام‌ صوتی به بلک لیست یکی از روش‌های عالی برای رساندن پیام به گوشی مخاطبانی است که پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند. برای ارسال پیام بلک لیست دو روش وجود دارد:

ارسال پیام صوتی به بلک لیست

1. ارسال پیام صوتی به خطوط بلک لیست با امکانات پنل پیامکی آموت

از آنجایی که بلک‌ لیست یکی از امکانات ارائه شده توسط اپراتورها برای بستن پیامک تبلیغاتی است، سامانه‌های ارسال پیامک مانند پیامک آموت، قابلیتی ارائه می‌کنند تا بتوان به لیست سیاه نیز پیامک فرستاد.

2. ارسال پیام‌ صوتی به لیست سیاه با آوانک

روش دوم این است که برای شما به‌جای تلاش برای ارسال پیامک به بلک‌ لیست، پیام‌صوتی بفرستید. (موضوع همین صفحه)

بلک‌لیست برای پیام‌صوتی محدودیتی ایجاد نمی‌کند و به همین دلیل شما می‌توانید به راحتی برنامه تبلیغاتی خود را بدون دغدغه و پیچ‌وتاب پیش ببرید.

ارسال پیام صوتی به لیست سیاه مخابرات هزینه مازاد دارد؟

خیر! از آنجایی که بلک‌لیست یک محدودیت اپراتوری فقط برای سیستم پیامک (SMS) است، شما می‌توانید به‌جای صرف هزینه بیشتر و دور زدن بلک‌لیست با پیامک، از ارسال پیامک صوتی به خطوط بلک‌ لیست استفاده کرده و در هزینه‌های تبلیغاتی خود صرفه‌جویی کنید.

مزایای ارسال پیام صوتی به لیست سیاه مخابرات

با ارسال پیام‌ صوتی به لیست سیاه می‌توانید از یکی از مهم‌ترین محدودیت‌هایی که دست شما را در تبلیغات بسته است عبور کنید. افرادی که دریافت تماس تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند، ممکن است خریدار واقعی شما باشند و از دست دادن آن‌ها چندان خوشایند نیست. در آوانک این مشکل برای شما وجود ندارد و می‌توانید مزایای زیادی ارسال پیام صوتی به بلک لیست بدست آورید.

از لیست سیاه عبور کنید و بیشتر بفروشید!

یکی از مهم‌ترین خدمات آوانک، وب سرویس کد تایید صوتی است. وقتی افراد به وب‌سایت شما می‌آیند و قصد خرید از شما را دارند، اگر رمز احراز هویت یا پیام صوتی تایید خرید را دریافت نکنند، به احتمال زیاد از شما خرید نخواهند کرد. در آوانک بدون هیچ مشکلی با ارسال پیام‌ صوتی به بلک لیست ارتباط خود را با آن‌ها حفظ کنید و بیشتر بفروشید.

مهمترین نکته در ارسال تماس به لیست سیاه

 در هنگام ارسال پیام صوتی به لیست سیاه باید موارد مهمی مد نظر قرار دهید. در ارسال این تماس به آن‌ها اگر هوشمندانه عمل نکنید و محتوای مناسبی را برای آن‌ها ارسال نکنید، این کار برایشان آزاردهنده خواهد بود. در ارسال چنین پیامی باید به حقوق آن‌ها احترام بگذارید و برای حریم شخصی آن‌ها احترام قائل باشید.

ارسال پیام صوتی به لیست سیاه مخابرات یک فرصت است که باید از آن نهایت استفاده را بکنید. بنابراین یک ویس عالی ضبط کنید و برای شگفت‌زده کردن مخاطب‌تان آماده شوید.

خودتان بفروشید!

این یک فرصت درآمدزایی فوق‌العاده عالی برای شماست. با دریافت پنل نمایندگی تماس صوتی از آوانک می‌توانید خودتان پنل پیام صوتی بفروشید و با امکانات آوانک بازار را منفجر کنید.  ارسال پیام صوتی به بلک لیست که تنها یکی از ویژگی‌های آوانک است، آنقدر ویژگی جذاب و هیجان‌انگیزی است که می‌توانید با آن مشتری‌های زیادی را برای خود جذب کنید.