وب‌ سرویس پیام صوتی

وب‌ سرویس پیام صوتی آوانک 

برای کسب‌وکارهای امروزی، داشتن یک وب‌ سرویس پیام صوتی از هوشمندانــه‌ترین اقدامات جهت تسهیل امور مـشتریان است؛ نداشـتن چنین خدمتی باعث می‌شود ســـایت فروشــگاهی شما لنگ بماند و مشــتریان، ناکام از خرید سایت‌تان را ترک کنند و داشتن آن تجربه خرید آن‌ها را بهبود می‌بخشد.

به طور مثال یک وب سرویس پیامک فعالـــسازی صوتی باعث می‌شــود مشتری به سرعت و بدون اشــتباه، احراز هویت خود را انجام دهد و به مرحله‌ ثبت خرید برود.

بسیاری از افراد حتی با اینکه محصول خود را انتخاب کرده‌اند و قصد خرید آن را دارند، اما به خاطر پیچیدگی مراحل ثبت خرید و واضح نبودن آن یا تاخیر در تکمــیل هر مرحله، پشیمان می‌شـــوند و قید خرید را می‌زنند! اما یک خرید آســـان و مشتری پسند چیست؟اهمیت وب سرویس ارسال کد تایید صوتی درست در همین نقطه مشخص می‌شود.خریدی که از همان ابتدا یعنی از مرحله «احراز هویت» تا «تاییدیه فاکتور» و ثـــبت نهایی خرید بدون هیچ مشکلی طی می‌شـــــود و کار را برای مشــــتری ساده‌تر کند. ساخت چنین فرآیــــندی به کمک وب‌ سرویـــس به راحتی آب خوردن است. وب‌ سرویس پیام صوتی کاربرد‌های فراوانی دارد. ارسال کد تایید عضویــت صوتی ، ارسال پیام صوتی گروهی و نیز برقراری هرگونه‌ تعامل از طریق ‌وب‌سایت با مشتری، فقط گوشـــه‌ای از کاربرد‌های آن است.در واقع این خدمت، رابط بین سایت فروشگاهی شما و مشتری است که می‌تواند اطلاعات مورد نظر شما را با مشتری رد و بدل کند.

وب سرویس ارسال پیام صوتی

اگر کسب‌وکار شما دارای یک سایت‌ فروشگاهی یا اپلیکیشن اختصاصی است،شما به یک وب‌ سرویس پیامک صوتی نیاز دارید تا از آن به عنوان پلی ارتــباطی بین خود و مشـتریــان‌تان استفاده کنید. 

این وب‌ سرویـس باعث می‌شود بتوانید بدون نیاز ورود به پنل آوانک، از تمامی خدمات آن استــفاده کنید. به طور مثـال وقــتی مشــتری درخواسـت خودش را در سایــت یا برنامه شــما ثـــبت می‌کند،اطلاعات لازم به صورت خودکار برای او ارسال ‌شـود. در واقع وب‌سـرویس یک واسطه (تحت وب) بین پنل آوانک و سایت‌ یا اپلیکیشن شما است.

وب‌ سرویس ارسال پیام صوتی

وب‌ سرویس API پیام صوتی

API رابطی است که به شما امکان می‌دهد دستورالعمل‌ها و داده‌ها را از طریق اتصال به اینترنت، ارسال یا دریافت کنید. به طور مثال وب سرویس ارسال کد تایید صوتی یکی از همین رابط‌هاست که به شما اجازه می‌دهد برای مشتریان‌تان otp ارسال کنید.

به زبان ساده، با استفاده از چند خط کد در سایت خود، می‌توانید آن را به پــنل آوانک وصل کنید تا وقتی مشتریان اقدام خاصی را در سایت شما انجام می‌دهند، پیام صوتی برنامه‌ریزی شده‌ای برای آن‌ها ارسال شود. 

درصفحه مستندات می‌توانید تمام کد‌های مورد نیاز برای فعال‌سازی وب‌ سرویس پیام صوتی را مشاهده کنید؛ و به راحتی با کپی کردن آن‌ها در سایت خود، آن را به پنل آوانک متصل کنید.

وب‌ سرویس تبدیل متن به صوت (TTS) پیام صوتی

با فعال‌سازی این سرویس و قرار دادن کد آن در اپلیکیشن یا سایت خود، می‌توانید بدون نیاز به ضبط صدا، برای مخاطبین خود پیام صوتی ارسال کنید. این سرویــس به صورت خودکار متن نوشــته شده توسط شما را به گفتار تبدیل می‌کند و برای مشـتری ارسال می‌کند. 

به طور مثال اگر قصد دارید برای دستــه خاصی از مخاطبیـن سایت خود پــیام صوتی ارسال کنید، فــقط کافیـست متن آن را یادداشت کنید و همه چیز را به آوانک بسپارید! ارسال کد OTP صوتی با آوانک ساده‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید.

مزیت وب‌ سرویس تبدیل متن به صوت

در دنیای امروز تعامل با مشتریان حرف اول را می‌زند. فقط کسب‌وکاری می‌توانـــد رقبای خود را پشــت سر بگذارد که در تعامل با مشــتریان عملکرد بهتری داشــــته باشد؛ حال تصور کنید که می‌خواهیـــد شروع یک جشــــنواره را اطلاع دهـــید. وب‌ سرویس پیام صوتی اینجا به کمک شما می‌آید. اما چگونه؟ به سوالات زیر توجه کنید تا متوجه شوید. چقدر احتمال می‌دهید آن‌ها متوجه پیامک اطلاع رسانی شما شوند؟ آیا اگر این اطلاع رسانی را از طریق تماس انجام دهید بهتر نیست؟ آیا اگر آن‌ها پیام شما را با گوش خود بشنوند واکنش بهتری نشان نمی‌دهند؟ با ارسال پیام صوتی قطعا نتیجه بسیار بهتر خواهد بود. به کمک وب سرویس تبدیل متن به صوت آوانک، به راحتی متن خود را بنویسید تا به صوت تبدیل شود و برای مشتریان ارسال شود. آن‌ها یک تماس دریافت می‌کنند که حاوی پیام شما است؛ و این یعنی یک تعامل عالی و با کیفیت.

وب‌ سرویس کد اعتبار سنجی (OTP) صوتی

 وب‌ سرویس کد اعتبار سنجی (OTP) صوتی

اهمیت وب سرویس کد تایید صوتی در اهمیت اطلاعات کاربران است. احراز هویت کاربران دیگر یک مشکل و مرحله‌ ناخوشایند سر راه آن‌ها نیست. چون توسط وب سرویس کد اعتـبار سنجی (OTP) صوتی آوانک، آن‌ها هیچ دردسری برای انجام فرآیند احراز هــویت خود ندارد. وب‌ سرویس کد اعتبار سنجی otp صوتی باعث می‌شــود تا مخاطبـــین شــما به محض اینکه شــــماره تماس خود را جهت احراز هویــــت وارد کنند، یک پیام صوتی دریافت کنند و کد دریافــتی را بشـنوند. وب سرویس ارسال کد تایید صوتی آوانک در سرعت ارسال و راحتی استفاده شما را شگفت‌زده می‌کند.

اهمیت وب‌ سرویس اعتبارسنجی صوتی

همه چیز فقط تبلیغات و فروش نیست. هزینه تبلیغاتی صوتی هرچند هم که مناسب باشد، اگر یک مورد مهم دیگر را مد نظر قرار ندهید تمام تلاش‌های‌تان ممکن است هدر برود. تقریبا تمام شرکت‌هایی که به امنیت کاربران خود اهمیت می‌دهد، از ســرویس OTP استفاده می‌کنند تا خطر سرقـــت اطلاعات را دفع کنند. با اینکه نام کاربری تــمام اعضا همیــشــه ثـابت است، اما رمز ورود می‌توانــد متغـــیر باشـد تا امنـــیت کاربران را بهــبود ببخشد. وب سرویس کد تایید صوتی آوانک این کار را به سادگی برای شما انجام می‌دهد. در واقع در آوانک این رمز که رمز یک‌بار مصرف نام دارد به صورت صوتی برای کاربران ارسال می‌شود تا ضمن افزایش امنیت، دریافت آن برای مخاطب را نیز ساده‌تر کند. وب‌ سرویس کد اعتبار سنجی otp صوتی در آوانک یک تضمین عالی برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران است.

سرعت وب‌ سرویس رمز یکبار مصرف صوتی

هیچ‌ کسب‌وکاری نمی‌‌خواهد مشـــتریان خود را معطل کند و وقـــت با ارزش آن‌ها را تـــلف کند. حتی چـند ثانیه تاخــیر در ارسال رمز یک‌بار مصرف ممکن است مشتری را ناراحت کند و تجربه بدی برای او بسازد. وب سرویس رمز یکبار مصرف صوتی آوانک با سرعتی حیرت‌انگیز به دست مخاطب شما می‌رسد. وب سرویس کد تایید صوتی شما را حیرت‌زده خواهد کرد.

وب‌ سرویس اعتبار سنجی با یک کلیک OCV پیام صوتی

برای اولین‌بار در ایران شما می‌توانید اعتبارسنجی صوتی کاربران خود را به روش OCV انجام دهید. مشتریان شما حتی می‌توانند از طریق تلفن ثابت احراز هویت شوند و کار خود را پیش‌ببرند. آوانک دارنده انحصاری این امکان در سراسر کشور است. این امکان همان کار وب‌ سرویس کد اعتبار سنجی otp صوتی را برای تلفن ثابت انجام می‌دهد.

کاربرد وب‌ سرویس اعتبار سنجی با یک کلیک صوتی

با فعال سازی این وب سرویــس، کاربران هنگام اعتبارسنـجی در سایــت شـما یک کد را مشـاهده می‌کنند که باید آن را با تــلفن خود شماره‌گیری کنند. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این روش، علاوه‌بر امنیت، سرعت بالای آن است؛ چون نیازی نیست مشتری منتظر دریافت کد بماند، فقط کافیست تماس را پاسخ دهد و سپس کد تصویر را شماره‌گیری‌ کند. وب سرویس کد تایید صوتی آوانک تضمین راحتی مشتریان شما است.

قیمت وب‌ سرویس پیام صوتی

علی رغم امکانات فوق‌العاده‌ای که وب‌سرویس پیام صوتی آوانک در اختیار افراد می‌گذارد، فعال‌سازی آن هیچ هزینه‌ای ندارد!

وب سرویس ارسال پیام صوتی رایگان

وب سرویس ارسال پیام صوتی رایگان

وب سرویس ارسال پیام صوتی آوانک به طور کامل رایگان است. چه دارای یک نرم‌افزار اختصاصی باشید و چه بخواهید سایت خود را به سامانه پیام صوتی متصل کنید، فقط کافیــــست از مستنــدات انتهای این صفحه استفاده کنید و یا در صورت تمایل با مشاوران ما تماس بگیرید تا قدم به قدم در فعال‌سازی آن کنار شما باشند.

وب سرویس تماس امن Secure Call صوتی

خدمت تماس امن را به سایت یا اپلیکیشن خود متصل کنید تا در صورت نیاز بتوانید شماره خط خود را از دید مخاطب پنهان کنید.

وب سرویس امکانات پیام صوتی

وب‌سرویس پیام صوتی آوانک برای اینکه سایت یا اپلیکیشن شما را به یک آهن ربای مشتری تبدیل کند و موانع مسیر موفقیت و سود بیشتر را از سر راه‌تان بردارد، اکثر امکانات مهم خود را به صورت وب‌سرویس نیز ارائه می‌دهد. برای مشاهده تمام این امکانات، جدول زیر را بررسی کنید.

امکانات وب‌سرویس پیام صوتی آوانک

 

افزونه وردپرسی آوانک

نظرسنجی

گالری اصوات

دفترچه تلفن پیشرفته

سوالات متداول

زمان پیام صوتی حداقل می بایست 3 ثانیه باشد در غیر اینصورت با خطای -5 مواجه می شوید.

در خواست شما در خصوص دسترسی به وب سرویس آوانک از طریق لینک زیر امکان پذیر می باشد:
https://www.avanak.ir/webservice
لازم به ذکر است کلیه متد های وب سرویس به دو زبان php و c# جهت راهنمایی دقیق تر در دسترس شما قرار گرفته است.

خطای 8- به معنای کوتاه بودن مدت زمان صوت هست. حداقل مدت زمان مربوط به صوت 3 ثانیه میباشد.

بله. وب‌سرویس در نسخه‌ی دمو امکان تست و آزمایش دارد.