ارسال پیام‌ صوتی سریالی

صدای مشتری

ما به صدای مشتریان‌مان گوش می‌دهیم

رمز موفقیت ما در آوانک (از همان اولین سال راه‌اندازی تا کنون) همیشه مشتریان‌مان بوده‌اند. مشتریانی که به ما اعتماد کردند و در مسیر رشد و موفقیت‌شان ما را سهیم کردند. ما همیشه تلاش‌مان این بوده است که خوب و دقیق به صدای مشتریان‌مان و صدای کسب‌وکارشان گوش دهیم و برای رفع نیازهایشان قدمی مثبت برداریم و در این مدت همراه بسیاری از کسب‌وکارهای مطرح بوده‌ایم.

کسانی که به ما اعتماد کردند :

ایران خودرو

برای همکاری با یک سامانه پیامکی خوب تصمیم به انتخاب شرکت نرم افزاری آموت گرفتیم که در طی سالیان گذشته در همایش نشان تجاری درخشش خوبی داشته است، همچنین سامانه پیامکی اولین و بهترین ابزار مدیریت ارتباط این شرکت در سطح گسترده است.

عالیس

مجموعه صنایع غذایی عالیس از همکاری با شرکت نرم افزاری آموت خرسند است و استفاده از پنل پیامکی این شرکت طی سالیان گذشته تاثیر زیادی در شناخته شدن این نام در بین مصرف کنندگان عزیز داشته است.این سامانه امکانات جامع و خوبی برای تبلیغات پیامکی و با قیمتی رقابتی عرضه می کند که در نوع خود بسیار شگفت انگیز می باشد.

دانشگاه فردوسی مشهد

همکاری مجموعه دانشگاه فردوسی مشهد و گروه نرم افزاری آموت از اتفاقات خوب در زمینه پیشرفت دانش نرم افزاری بوده و این مجموعه از امکانات سامانه پیامکی آموت به خصوص وب سرویس پیامکی رضایت بسیاری دارد.

دانشگاه تهران

سامانه پیامکی آموت با ارائه وب سرویس پیامکی قوی و سازگار با بسترهای مختلف نرم افزاری، ابزاری کاربردی برای بسترهای مختلف نرم افزاری، ابزاری کاربردی برای بسترهای دیجیتالی فراهم آورده است و همکاری با این مجموعه باعث ایجاد تجربه ای خوب و موفقیت آمیز شده است.

به شما قول می دهیم که استفاده از خدمات ما کسب و کارتان را متحول می کند،

همین حالا برای دریافت مشاوره اختصاصی اقدام کنید.

خانواده آموت به شما خوش آمد میگوید.

کرمان موتور

با توجه به گستردگی حجم ارتباطات پیامکی شرکت کرمان‌موتور و نیاز به یک سامانه جامع که توانایی ارائه گزارشات دقیق و با جزئیات کامل را داشته باشد، سامانه پیامک آموت را از شرکت نرم‌افزاری آموت تهیه کردیم و از خدمات آن رضایت بسیار داریم.

بانک کشاورزی

ارائه کیفیت در کنار قیمت مناسب دلیل انتخاب پنل پیامک شرکت نرم‌افزاری آموت توسط مجموعه بانک کشاورزی است. سامانه پیامکی آموت، با توجه به حجم بسیار بالای پیام‌های مورد نیاز برای مشتریان این بانک، طی این سال‌ها توانسته به خوبی ارسال پیام را تضمین کرده و همیشه در دسترس بوده است.

شهرداری مشهد

همکاری مجموعه شهرداری مشهد با شرکت نرم‌افزاری آموت باعث افتخار و مباهات خطه خراسان بزرگ است. وجود شرکتی که در ارائه خدمات پیامکی رقیب سرسختی برای سایر شرکت‌های فعال در این زمینه است و با کسب رتبه اول برند برتر طی ۵ سال متوالی، توانسته خدمات باکیفیتی را در کنار قیمت رقابتی برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها از پایتخت مذهبی ایران ارائه دهد.

بانک مسکن

از مزایای سامانه پیامک شرکت نرم‌افزاری آموت سرعت ارسال این سامانه در ارسال رمز پویا برای مشتریان ماست. با توجه به زمینه خدماتی مجموعه بانک مسکن، نیاز به ارائه رمز پویا در کوتاه‌ترین زمان شاخص مهمی در سنجش کیفیت خدمات است و پیامک آموت این قابلیت را با قیمتی بسیار خوب عرضه می‌کند.

بیمه نوین

پشتیبانی سامانه پیامک شرکت نرم‌افزاری آموت یکی از فاکتورهای مثبت و قوی این شرکت است که مجموعه بیمه نوین در این زمینه به مهندسان و متخصصان پیامک آموت خسته‌نباشید می‌گوید و این باعث تعامل هرچه مفیدتر در همکاری این دو شرکت شده است.

بیمه ایران

مجموعه بیمه ایران از همکاری با شرکت نرم‌افزاری آموت خرسند است و در زمینه ارسال و دریافت پیام‌های تبلیغاتی و خدماتی با استفاده از پنل پیامکی این شرکت رضایت کامل را داریم.

شما هم می خواهید به جمع مشتریان وفادار آموت بپیوندید؟

همین حالا مشاوره اختصاصی از ما دریافت کنید.