آوامپ؛ ارسال پیام‌صوتی منطقه‌ای

ارسال پیام‌ صوتی از روی نقشه به موبایل

آوامپ، سرویس ارسال پیام‌صوتی از روی نقشه به موبایل است. منطقه ای را که دوست دارید انتخاب کنید تا پیام‌صوتی شما به ساکنان همان منطقه ارسال شده و پیام‌رسانی هدفمندتری داشته باشید.

تولید شماره آوانک
پیامک صوتی تبلیغاتی

شیوه عملکرد ارسال پیامک صوتی از روی نقشه

ارسال پیام‌صوتی از روی نقشه به موبایل قابلیتی است که از تلفیق مجموعه‌ی کدهای پستی و نقشه‌های دیجیتالی به وجود می‌آید. یک کد پستی حاوی اطلاعات تماس صاحبش است، اطلاعاتی مثل آدرس و شماره تلفن. با جایگذاری این کدها روی یک نقشه دیجیتالی (مانند نقشه گوگل)، کاربر می‌تواند اطلاعات را به صورت تصویری مشاهده کرده و یک منطقه خاص را برای ارسال پیامک صوتی منطقه‌ای انتخاب کند.

توجه داشته باشید که سرویس آوامپ، برای ارسال پیامک صوتی ار نقشه به موبایل است، به این معنی که با انتخاب منطقه مورد نظرتان، پیام صوتی به شماره‌های موبایل آن منطقه ارسال می‌شود.

رعایت حقوق مخاطب

مهمترین کاربرد ارسال پیامک‌صوتی محدوده، هدفمندسازی برنامه تبلیغاتی یا خدماتی است. اکثر کسب‌وکارها مشتریان منطقه‌ای دارند، به این معنی که تمرکز جامعه مخاطبان آن‌ها در یک منطقه خاص بیشتر است.

به عنوان مثال کسب‌وکارهای محلی، که غالبا به ساکنان منطقه خودشان خدمت‌رسانی می‌کنند، یا کسب‌وکارهایی که تامین‌کننده دیگر کسب‌وکارها هستند و یک بازار خاص در سطح شهر را هدف قرار می‌دهند.

 ارسال پیامک‌صوتی محدوده، روشی مقرون به صرفه و هدفمند برای اشخاص است تا صدای خود را به گوش مخاطب مناسب برسانند و از برنامه تبلیغاتی یا خدماتی خود، نتیجه بهتری دریافت کنند.

امکانات پیام صوتی
پیامک صوتی تبلیغاتی

مزیت ارسال پیامک‌صوتی محدوده

بزرگترین مزیت ارسال پیامک‌صوتی منطقه‌ای پیشرفته، افزایش نرخ بازگشت سرمایه (ROI)است. زمانی که شما برای یک برنامه تبلیغاتی سرمایه‌گذاری می‌کنید، توقع دارید بیشترین بهره‌برداری را ببرید و مشتری جذب کنید. 

با قابلیت ارسال پیامک‌صوتی منطقه‌ای پیشرفته شما می‌توانید گیرندگان پیام را به صورت هدفمند انتخاب کرده و با جذب مشتری علاقه‌مند، نرخ بازگشت سرمایه‌تان را افزایش دهید.