آوامیکس؛ ابزار هوشمند ویرایش صدا

آوامیکس یک ابزار حرفه‌ای ویرایش آنلاین پیام صوتی است که به شما اجازه می‌دهد صوت دلخواه خود را به راحتی در این سرویس آپلود کنید؛ و آن را به گونه‌ای ویرایش کنید که بیشترین تاثیر را بر مخاطب بگذارد.

امکانات ویرایش آنلاین پیام صوتی

فواید ویرایش آنلاین صوت

ترغیب مخاطب با اثرگذاری بر ذهن او. به طور مثال اگر هدف شما اطلاع رسانی یک جشنواره فروش ویژه باشد، انتخاب یک موزیک زمینه حماسی یا هیجان‌انگیز برای پیام صوتی، می‌تواند مخاطب را درگیر کند و باعث تاثیرگذاری بهتر بر او شود.

انتقال بهتر مفهوم پیام. قطعا با انتخاب موزیک درست در ابزار ویرایش آنلاین صوت به عنوان پس زمینه، می‌توانید فضای ذهن مخاطب را برای درک پیام خود آماده کنید. به طور مثال یک آهنگ گوش‌نواز که زیر صدای شما پخش شود باعث تلطیف شرایط ذهنی مخاطب شما می‌شود.

برندینگ حرفه‌ای . یک موزیک مطابق با برند خود ایجاد کنید و همیشه از آن به عنوان پس زمینه پیام‌های صوتی خود استفاده کنید. به این‌ترتیب در ذهن مخاطب این موزیک را با حس برند خود پیوند بزنید و تحول در فروش و آگاهی از برند را به چشم خود ببینید.

قدرت بیشتر در داستان پردازی. کسب‌وکارهای امروزی محصول خود را نمی‌فروشند؛ آن‌ها داستان خود را به مشتریان می‌فروشند. استفاده از ابزار ویرایش آنلاین پیام صوتی باعث تقویت داستان پردازی در بازاریابی شما می‌شود؛ چون می‌توانید محتوای صوتی خود را با هدف بازاریابی و تبلیغات تطبیق دهید.