ارسال پیام‌صوتی به تلفن ثابت مشهد

آواتل، ارسال به خطوط ثابت

ارسال پیام‌ صوتی به تلفن ثابت مشهد

آواتل، سرویس ارسال پیام‌صوتی به تلفن ثابت مشهد است. به کمک این خدمت می‌توانید منطقه مد نظر خودتان را انتخاب کرده و پیام‌صوتی‌تان را به شماره تلفن‌های ثابت آن منطقه ارسال نمایید. در حال حاضر، قابلیت ارسال پیام‌ صوتی به تلفن ثابت، فقط در شهر مشهد ارائه می‌شود.

ارسال پیام صوتی به تلفن ثابت چگونه عمل می‌کند؟

ارسال پیام صوتی به تلفن ثابت (آواتل) قابلیتی است که مشابه آوامپ، از تلفیق پایگاه داده کد‌های پستی و نقشه دیجیتالی به‌وجود می‌آید. کدهای پستی یک منطقه حاوی اطلاعاتی مانند آدرس و تلفن هستند. متخصصان آوانک، این کدهای پستی را از روی نقشه دیجیتالی پیاده‌سازی کرده‌اند تا کاربران بتوانند براساس منطقه مورد نظر، از سرویس پیام‌ صوتی تلفن ثابت استفاده کنند.

کاربرد سرویس پیام صوتی تلفن ثابت

سرویس پیام‌ صوتی شماره تلفن ثابت برای هدفمندسازی برنامه‌های تبلیغاتی و خدماتی تهیه شده است. زمانی که مخاطبان یا مشتریان احتمالی شما در یک منطقه خاص ساکن هستند، سرویس پیام صوتی ثابت به شما کمک می‌کند به آن‌ها راحت تر دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال اگر شما صاحب کسب‌وکاری باشید که تامین کننده یک صنف خاص باشد، این احتمال وجود دارد که صنف مد نظر شما در یک نقطه از شهر به صورت متمرکز حضور داشته باشند و با این قابلیت بتوانید تبلیغات هدفمند انجام دهید.

مزیت پیامک صوتی تلفن ثابت

با هدفمندسازی برنامه تبلیغاتی و خدماتی، نرخ افرادی که به سوی شما جذب می‌شوند افزایش می‌یابد. از طرفی شما برای راه‌اندازی برنامه‌تان هزینه کرده‌اید، بنابراین می‌توان گفت که مهمترین مزیت سرویس پیام‌ صوتی تلفن‌ثابت ، افزایش نرخ بازگشت سرمایه شماست و هزینه تبلیغات صوتی را کاهش می‌دهد. سرویس پیام صوتی تلفن ثابت یک پل تبلیغاتی مستحکم است که کسب‌وکار شما را به سمت موفقیت هدایت می‌کند. 

 پیامک صوتی تلفن ثابت

با استفاده از پیامک صوتی تلفن ثابت می‌توانید فرایند‌های احراز هویت یا همان وب سرویس کد تایید صوتی و نیز تماس تبلیغاتی خود را به صورت گسترده و فراگیری انجام دهید. با این کار دیگر نیازی نیست که مشتری شما الزام به استفاده از تلفن همراه داشته باشد.