ارسال پیامک صوتی هوشمند

آواکسل؛ منشی هوشمند ارسال پیام صوتی

آواکسل یک منشی هوشمند ارسال پیام‌ صوتی است که کاربرد فراوانی برای ارسال پیام‌های از پیش تعیین شده و ضروری دارد. این منشی هوشمند می‌تواند طبق الگوریتمی که شما تعریف می‌کنید، داده‌های خاصی را از فیلدهای اکسل بردارد و برای شماره‌های خاصی به صورت پیام‌ صوتی بفرستد. ارسال پیام‌ صوتی هوشمند با این افزونه اکسل دیگر کار سختی نیست!

فواید ارسال پیامک صوتی خیلی هوشمند با آواکسل

روش کارکرد منشی هوشمند ارسال پیام‌ صوتی

پیام صوتی گروهی

ارسال اتوماتیک اطلاعیه‌های شخصی برای کاربران با استفاده از پیام‌صوتی (مانند اعلام میزان بدهی یا زمان باقی‌مانده تا اتمام اشتراک). در این حالت منشی هوشمند ارسال پیام‌ صوتی با استفاده از فایل اکسل مشتریان شما، که در آن شماره تلفن هر مشترک و اطلاعات حساب او ثبت شده است، به صورت خودکار اقدام به ارسال پیام‌صوتی می‌کند.

01

صرفه‌جویی در زمان و هنگام مدیریت امور مشتریان. در واقع با استفاده از این منشی هوشمند ارسال پیام‌ صوتی درگیر وقت شما و کسب‌وکارتان برای اطلاع رسانی‌های ضروری به مشتریان فعلی هدر نمی‌رود.

02

نصب راحت و استفاده آسان . آواکسل یک افزونه اکسل است که فقط با یک کلیک روی فایل اکسل شما فعال می‌شود و کار با آن نیاز به هیچ‌گونه دانش‌فنی راجع‌به اکسل ندارد.

مثالی برای درک بهتر آواکسل

بیایید فرض کنیم شما فروشنده لوازم خانگی هستید و بسیاری از مشتریان شما خریدشان قسطی است. در این صورت آیا می‌توانید همیشه به یاد داشته باشید که کدام مشتری در چه تاریخی باید چه مبلغی را پرداخت کند؟ چنین چیزی غیرممکن است. بسیاری از کسب‌وکارها برای ذخیره اطلاعات مهمی مانند مبلغ و تاریخ اقساط مشتریان، از نرم‌افزار اسکل استفاده می‌کنند و در آخر هر ماه پیام‌های یادآوری پرداخت قسط را برای افراد ارسال می‌کنند.
آن‌ها اغلب به این خاطر که وقت و انرژی کافی ندارند تا یکی یکی مبلغ و تاریخ هر مشتری را برایش ارسال کنند، به صورت گروهی فقط یک پیام کلی ارسال می‌کنند؛ تازه بعد از این همه دردسر به احتمال بسیار زیادی افراد پیام را نمی‌بینند و یا آن را نادیده می‌گیرند؛ اما با استفاد از منشی هوشمند ارسال پیام‌ صوتی ماجرا فرق دارد.

ارسال پیام هوشمند

این منشی خودش به صورت خودکار تاریخ پرداخت و مبلغ قسط را از فیلد مربوطه برمی‌دارد و آن را به صورت پیام‌ صوتی به دست مشتری می‌رساند. به این ترتیب هر مشتری اطلاعاتی مربوط به حساب خود را (در موعد خود) دریافت می‌کند.