ارسال سریع (تکی) پیام صوتی

زمانی که نیاز دارید یک پیام‌فوری به یکی از مخاطبان‌تان بفرستید، از ارسال سریع(تکی) پیام صوتی استفاده کنید. ارسال سریع به شما این امکان را می‌دهد که خارج از صف و با اولویت بالا، پیام خود را مخاطب برسانید. 

دقت داشته باشید که این قابلیت به‌صورت تکی (یک پیام) ارائه می‌شود. در صورتی که پیام(ها) برای بیش از یک‌نفر باشد، در صف ارسال قرار خواهید گرفت.

ارسال سریع پیام صوتی

ارسال سریع پیام صوتی چه کاربردهایی دارد؟

کاربرد ارسال سریع(تکی) پیام‌ صوتی محدود به چهارچوب خاصی نیست و شما می‌توانید برای استفاده از این قابلیت خلاقیت خود را به چالش بکشید. کاربران آوانک معمولا از ارسال سریع برای دو مسئله بهره می‌برند.

ارسال وب‌سرویسی

ارسال‌های وب‌سرویسی که معمولا چون تکی هستند از این قابلیت بهره می‌برند. به عنوان مثال، رمز پویا(OTP)! زمانی که مخاطب شما در تعامل با کسب‌وکارتان و برای اهدافی چون احراز هویت و... به رمز یکبارمصرف نیاز دارد، وب‌سرویس سامانه آوانک، پیام حاوی رمز را در عرض چند ثانیه برای او ارسال می‌‎کند.

تست سامانه

کاربرانی که تازه با سامانه آوانک آشنا می‌شوند و می‌خواهند از خوب بودن کمیت و کیفیت آوانک مطمئن شوند از ارسال سریع (تکی) پیام‌صوتی برای تست سامانه استفاده می‌کنند.

نحوه استفاده از ارسال پیام صوتی سریع

ارسال سریع(تکی) پیامک صوتی هیچ پیش‌شرط و قوانین خاصی ندارد. هر زمان که به این قابلیت احتیاج داشتید، به پنل مدیریت خود مراجعه کنید و در قسمت بالای صفحه گزینه ارسال سریع را انتخاب نمایید. 

با انتخاب این گزینه، پنجره‌ای برای شما باز می‌شود که در آن شماره و پیام مد نظرتان را (که از قبل در پنل قرار داده اید) انتخاب کرده و گزینه ارسال را بزنید.