گزارش کامل ارسال‌ های پیام‌ صوتی

بدون وجود یک گزارش کامل، رسیدن به مقصد بسیار دشوار است. اگر شما ندانید که مشتریان‌تان به چیزی نیاز دارند و یا چه چیزی را ترجیح می‌دهند؛ همواره در معرض این ریسک هستید که آن‌ها را از دست بدهید و یا نتوانید توجه‌شان را به خود جلب کنید. این وظیفه گزارش‌هاست که شما را در مسیر درست نگه‌دارند و گزارش کامل ارسال‌های پیام صوتی دقیقا به همین منظور دارای اهمیتی حیاتی هستند.

از طرفی در این گزارش‌ها می‌توانید به دید درستی از فعالیت‌های تبلیغاتی خود تا کنون برسید. این گزارش‌ها نمودارهای دقیقی از عملکرد گذشته تمام کمپین‌های اجرا شده‌تان به شما نشان می‌دهد.

فواید گزارش کامل از پیام‌های صوتی

بهینه‌سازی راز موفقیت در تبلیغات است. شما به کمک گزارش کامل ارسال‌های پیام صوتی می‌توانید هزینه تبلیغات خود را کاهش دهید و در عین حال نرخ جذب مشتری را افزایش دهید. برای آشنایی بیشتر با چگونگی رسیدن به این هدف موارد زیر را بررسی کنید.

گزارشات تعداد پیام صوتی

یک دسته مهم از گزارشات تفصیلی در پنل پیام صوتی آوانک که اطلاعات بیشماری را در اختیار شما می‌گذارد، گزارشات تعداد است. در این گزارشات شما می‌توانید به راحتی و با یک نگاه به نمودار نکات مهمی را متوجه شوید. برخی از نکات عبارت‌اند از:

نسبت تعداد پیام صوتی‌های ارسال شده از وب‌سرویس به تعداد پیام‌های ارسال شده از وب‌سایت

نسبت تعداد پیام‌های صوتی داخل شبکه به خارج شبکه

نسبت تعداد پیام‌های نظرسنجی به پیام‌های عادی

نسبت تعداد پیام‌های صوتی برگشتی به تماس‌های عادی

این‌ها فقط بخشی از گزارش‌های بخش «تعداد» در پنل آوانک است که به صورت نمودارهای واضح در اختیار شما قرار می‌گیرند. به کمک این‌ها می‌توانید به صورت دقیق عملکرد کمپین‌های مختلف خود را بررسی کنید و ببینید که در چه شرایطی موثرتر عمل کرده‌اید. بنابراین می‌توانید برای کمپین‌های بعدی خود تصمیمات هوشمندانه‌تری بگیرید.

گزارشات مدت صوت

اوج تاثیر‌گذاری گزارش کامل ارسال‌های پیام‌ صوتی در گزارشات مدت صوت اتفاق می‌افتد. در این گزارش‌ها می‌توانید به طور دقیق تمام پیام‌های صوتی خود را از نظر مدت زمان آن‌ها در شرایط مختلف بررسی و تحلیل کنید. برخی از مهم‌ترین گزارشات و نمودارهای این بخش را در زیر ببینید.

نسبت مدت صوت تماس‌های برگشتی به تماس‌های عادی

نسبت مدت صوت تلفن ثابت به موبایل

نسبت مدت صوت تماس وب‌سرویس به مدت صوت وب‌سایت

گزارشات شنیدن صوت

یکی دیگر از مهم‌ترین گزارشات در قسمت گزارش کامل ارسال‌های پیام صوتی در پنل آوانک، گزارشات شنیدن صوت است که به شما اجازه می‌دهد به آمار دقیقی از صوت‌های شنیده شده توسط کاربر دست پیدا کنید. این گزارشات اطلاعات دقیقی از رفتار کاربر به شما می‌دهد. برخی از نمودارهای مهم در این قسمت شامل موارد زیر است.

تناسب شنیدن OTP به غیر OTP

تناسب شنیدن صوت نظرسنجی نسبت به صوت عادی

تناسب شنیدن صوت تلفن ثابت نسبت به صوت موبایل

به کمک گزارشات فراوان این بخش می‌توانید بررسی کنید که در مخاطبین شما به کدام دسته از پیام‌های صوتی شما بیشتر گوش داده‌اند. به‌این‌ترتیب می‌توانید در کمپین‌های صوتی بعدی خود اقدامات هوشمندانه‌تری را انجام دهید.