تولید شماره جهت ارسال پیام صوتی

تولید شماره

انتخاب یک بازه عددی جهت ارسال پیام صوتی

استفاده از بانک‌های اطلاعاتی که شامل شماره تلفن گروه بزرگی از مخاطبین هستند برای تبلیغات گزینه جذابی به نظر می‌رسد، اما زمانی که این گروه مخاطبین در یک شهر یا منطقه‌ی دورافتاده یا کوچک هستند که هیچ بانک اطلاعاتی از آنان در دسترس نیست تکلیف برنامه‌ی تبلیغاتی ما چه می‌شود؟ قابلیت «تولید شماره»ی آوانک یا انتخاب یک بازه عددی جهت ارسال پیام صوتی برای این سوال یک پاسخ خوب و درخور دارد.

انتخاب بازه‌ی عددی و تولید شماره تلفن

حتما شما هم از طرف بانک پیام تبریک تولد دریافت کرده‌اید.

این شیوه ارسال همان ارسال هوشمند است که سیستم براساس اطلاعات پروفایل شما و تاریخ‌هایی که در دسترس دارد، اقدام به ارسال پیام تبریک تولد می‌کند.

ارسال هوشمند آوانک دقیقا چنین کاربردی دارد با این تفاوت که آوانک سرویس پیام صوتی است و تبریک شما هرچه که باشد با لحنی گرم و دوستانه و بسیار تاثیرگذارتر از پیامک به جان مخاطب می‌نشیند.

تفاوت دیگر آوانک این است که صرفا پیام تبریک تولد نمی‌فرستد.

در آوانک زمانی که می‌خواهید مخاطبی اضافه کنید، می‌توانید علاوه‌بر تاریخ تولد، چند تاریخ خاص دیگر را نیز به آن مخاطب اختصاص دهید.برای مثال، تاریخ ازدواج یا تاریخ قهرمانی در مسابقات ورزشی و…

نکات مهم قابلیت «تولید شماره»

زمانی که شما پیام صوتی را به گروهی از افراد می‌فرستید، یک گزارش از وضعیت ارسال نیاز دارید تا بتوانید در کمپین‌های بعدی عملکرد بهینه‌تر و بهتری داشته باشید. گزارش ارسال پیام گروهی در پنل آوانک، مواردی در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهد:

کاربرد انتخاب بازه‌ی عددی جهت ارسال

نحوه عملکرد این قابلیت مشابه ارسال منطقه‌ای است، با این تفاوت که به‌شکلی طراحی شده که بتواند در مناطقی که بانک اطلاعاتی از آن‌ها وجود ندارد نیز با دقت قابل قبولی ارسال انجام دهد. این خدمت می‌تواند کاربرد خوبی در هدف‌گیری تبلیغاتی برای مناطق دورافتاده و کوچک داشته باشد.

تولید شماره آوانک