دفترچه تلفن پیشرفته

ارسال پیام‌صوتی با دفترچه تلفن

ارسل پیام‌صوتی با دفترچه تلفن پیشرفته‌ی آوانک یک روش هوشمندانه برای ساختن مشتری وفادار است. به مشتری خود نشان دهید که همیشه به یاد او و برایش اهمیت قائل هستید.

امکانات پیام صوتی

دفترچه تلفن پیشرفته چیست؟

یک دفترچه تلفن آنلاین در پنل‌آوانک که شما می‌توانید مخاطبان مدنظرتان را در آن به صورت تکی یا گروهی وارد کنید. حالت تکی دقیقا مشابه زمانی است که شما یک مخاطب را به لیست مخاطبین تلفن همراه خود وارد می‌کنید؛ و حالت گروهی یعنی تعداد زیادی از اشخاص به یک‌باره ثبت می‌شوند. 

برای ثبت حالت گروهی، کافی‌ست از مخاطبان تلفن خود خروجی اکسل بگیرید و بعد فایل آن را به دفترجه تلفن بدهید تا به شکل خودکار تمام مخاطبین وارد شوند.

دفترچه تلفن پیشرفته چه امکاناتی دارد؟

این دفترچه شامل:

بانک اطلاعاتی آوانک

اعتبارسنجی صوتی و استفاده از رمز یکبار مصرف صوتی برای کاربران نهایتت شما یک آسودگی خاطر و راحتی لذت بخش فراهم می‌کند. استفاده از تماس در فرآیندهای امنیتی سرعت کار را بالا می‌برد و نیز عملکرد شما را بهبود می‌بخشد. برخی دیگر از مزایای کپچای صوتی به صورت زیر است:

خیال کاربران سایت یا اپلیکیشن شما از بابت امنیت راحت می‌شود و اطلاعات خود را با اعتماد کامل در اکانت‌های شخصی‌شان ثبت می‌کنند.
رمز یکبار مصرف OTP صوتی باعث می‌شود شماره تلفن مشتریان حقیقی خود را بدست بیاورید و در مقاصد تبلیغاتی از آن‌ها استفاده کنید.
با ارسال پیامک فعال‌سازی‌صوتی برای مشتریان، آن‌ها نیازی نیست حتما از گوشی موبایل خود استفاده کنند؛ بلکه حتی از طریق تلفن ثابت نیز می‌توانند اعتبارسنجی خود را انجام دهند.
هزینه اعتبارسنجی صوتی بسیار پایین است و برابر با هزینه ارسال پیام‌صوتی است.

وب‌سرویس پیامک صوتی اعتبارسنجی

ارسال OTP صوتی برای احراز هویت از طریق سایت یا برنامه شما نیز ممکن است، یعنی نیاز نیست وارد پنل کاربری خود در آوانک شوید؛ بلکه فقط کافی‌ست وب سرویس این خدمت را فعال کنید تا به صورت خودکار در زمان انجام اقدامی خاص توسط مشتری، رمز OTP برای او ارسال شود.

امکانات پیام صوتی