ارسال هوشمند پیامک صوتی

ارسال هوشمند

ارسال پیام صوتی بر اساس تاریخ خاص

با ارسال پیام صوتی بر اساس یک تاریخ خاص، مخاطبان خود را شگفت‌زده کنید. یکی از بهترین روش‌های وفادارسازی مشتری که امروزه بسیار کاربرد دارد.

ارسال هوشمند پیام صوتی چیست؟

حتما شما هم از طرف بانک پیام تبریک تولد دریافت کرده‌اید. این شیوه ارسال همان ارسال هوشمند پیام صوتی است که سیستم براساس اطلاعات پروفایل شما و تاریخ‌هایی که در دسترس دارد، اقدام به ارسال پیام تبریک تولد می‌کند. 

ارسال هوشمند صوتی آوانک دقیقا چنین کاربردی دارد با این تفاوت که آوانک سرویس پیام صوتی است و تبریک شما هرچه که باشد با لحنی گرم و دوستانه و بسیار تاثیرگذارتر از پیامک به جان مخاطب می‌نشیند. تفاوت دیگر آوانک این است که صرفا پیام تبریک تولد نمی‌فرستد. 

در آوانک زمانی که می‌خواهید مخاطبی اضافه کنید، می‌توانید علاوه‌بر تاریخ تولد، چند تاریخ خاص دیگر را نیز به آن مخاطب اختصاص دهید. برای مثال، تاریخ ازدواج یا تاریخ قهرمانی در مسابقات ورزشی و…

کاربرد ارسال هوشمند پیامک صوتی

همانطور که از تعریف این قابلیت مشخص است، ارسال پیام صوتی بر اساس تاریخ خاص انجام می‌شود و این یعنی مناسبت‌های شخصی مخاطبان مد نظر است. 

شما برای تبریک یک مناسبت عمومی مانند عید نوروز احتیاجی به ارسال هوشمند ندارید چرا که به راحتی می‌توانید با زمان‌بندی معمولی، در یک مناسبت عمومی به تمام مخاطبان‌تان پیام صوتی بفرستید.

ارسال پیام صوتی بر اساس تاریخ خاص

در آوانک می‌توانید انتخاب کنید که پیام خاص شما در همان تاریخ خاص برای مخاطب ارسال شود، یا چند روز قبل از فرا رسیدن تاریخ مد نظر. دست شما برای انتخاب ۱ تا ۳ روز قبل و یک هفته قبل نیز باز است.

نکته‌ای مهم در رابطه با ارسال هوشمند پیام صوتی

از آن‌جایی که این قابلیت براساس تاریخ‌های خاص هر مخاطب کار می‌کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم اطلاعات مخاطبان خود را همیشه کامل و دقیق در دفترچه تلفن پنل آوانک ثبت و نگهداری کنید تا هر زمان که تصمیم گرفتید، به‌سرعت بتوانید از ارسال هوشمند صوتی برای وفادارسازی مشتریان خود استفاده کنید.