لیست وضعیت پیام صوتی

یکی از کاربردی‌ترین امکانات پنل پیام صوتی آوانک برای بررسی نتیجه نظرسنجی‌های انجام شده، استفاده از «لیست وضعیت» است. در این لیست هدف اصلی این است که بفهمیم از بین تمام شرکت کنندگان در نظرسنجی، چه کسانی گزینه یک، چه کسانی گزینه دو و… را انتخاب کرده‌اند. به طور کلی هدف این است که بفهمیم چه شماره‌هایی چه گزینه‌ای را انتخاب کرده‌اند.
علاوه‌براین، جزییات کامل وضعیت ارسال پیام صوتی در این لیست کاملا قابل بررسی است. یعنی به ما نشان می‌دهد که ارسال پیام صوتی، موفق بوده، در حال ارسال است و یا ناموفق بوده است.

مزایای استفاده از لیست وضعیت ارسال پیام‌ صوتی

وقتی از یک نظرسنجی برای فروش محصول استفاده می‌کنید، (یعنی در پیام صوتی شما مخاطب می‌تواند با انتخاب هر گزینه یک محصول را برای خرید انتخاب کند) در این حالت با استفاده از «لیست وضعیت» می‌توانید ببینید از بین تمام مخاطبان، هر کسی چه محصولی را انتخاب کرده است.

تفکیک دقیق اطلاعات بدست آمده از نظرسنجی بر اساس گزینه‌ها. یعنی در لیست وضعیت می‌توانید گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و ببینید چه کسانی به آن را شماره‌گیری کرده‌اند.

تحلیل اطلاعات بدست آمده در راستای هدفمندسازی تبلیغات. به این ترتیب که می‌توانید کمپین‌های بعدی‌تان را برای افرادی که گزینه خاصی را انتخاب کرده‌اند برگزار کنید. چون حالا دقیقا می‌دانید که آن‌ها چه نظری دارند.

جزییات کامل وضعیت ارسال پیام صوتی شامل چه فیلد‌هایی است؟