مجذوب ویژگی های سرویس اعتبار سنجی خواهید شد

سرويس اعتبارسنجي (verification) آوانک مي تواند با ارسال کلمه عبور يکبار مصرف صوتي به تلفن ثابت و همراه، امکان احراز هويت کاربران وبسايت و اپليکيشن شما را (حتي به صورت دومرحله اي) فراهم آورد.

انتخاب حرفه ای ها بوده ایم:

تاکسی آنلاین اسنپ
پیام رسان سروش
تلویزیون اینترنتی آیو
خندوانه
اسنپ فود
تاکسی آنلاین نت سی
پیک موتوری الوپیک
اپ استور ایرانی سیب اپ

رمز یکبار مصرف خود را شخصی سازی کنید

بازیابی کلمه عبور، ارسال کد تایید و رمز عبور یکبار مصرف، تنها کاربردهای سرویس آوانک نیستند، با دریافت این وب سرویس و فعالسازی آن در سایت یا اپلیکیشن خود تمامی اطلاع رسانی های کسب و کار خود را به راحتی انجام دهید؛ در این ویرایشگر، پیام مورد انتظارتان را برای کاربران خود بسازید و برای آنها .ارسال کنید. (برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری آوانک لطفا درخواست وب سرویس دهید.)

درخواست وب سرویس

شاید این سوالات برای شماهم پیش بیاید!

Frequently Asked Questions

تعرفه ارسال در سرویس اعتبار سنجی بر مبنای تعداد ثانیه های ارسال شده است، پس نیازی به خرید پالس های بلند مدت ندارید در آوانک ارسال هر پالس (ثانیه) با تعرفه 18.2 ریال شروع می شود.
ظرفیت ارسال آوانک به عواملی مثل حجم ترافیک آوانک، حجم ترافیک زیر ساخت و ارسال به تلفن همراه یا تلفن ثابت بستگی دارد. سرورهای ما در شهرهای مختلف ظرفیت های متفاوتی دارند. نکته مهم اینست که در ارسال همزمان به تلفن های همراه هیچ محدودیتی به دلیل دیجیتال بودن این شبکه وجود ندارد و ارسال در لحظه به صورت انبوه صورت می گیرد.
با توجه به آپتایم بالای سرور های قدرتمند آوانک (بیش از 99.8 درصد) نه تنها قعطی و اختلال وجود ندارد بلکه در هر لحظه از شبانه روز به محض ارسال پیام شما به مخاطب خواهد رسید.
بله، شما در هر زمان از شبانه روز امکان ارسال پیام، به کاربران درخواست دهنده را خواهید داشت.
خیر، سرویس اعتبار سنجی آوانک، نه در لیست سیاه مخابرات و نه در هیچ لیست سیاه دیگری قرار نخواهد گرفت؛ در نتیجه مطمئن ترین راه برای عبور از این محدودیت ها را انتخاب نموده اید.
بله، شما به راحتی و با استفاده از موتور مبدل متن به گفتار آوانک، می توانید محتوا و متن پیام مورد نظر خود را تولید و از طریق آوانک به کاربران خود ارسال کنید.
با تکمیل فرم دریافت وب سرویس در همین صفحه و پس از عضویت در آوانک وب سرویس به سرعت و به راحتی قابل دستیابی می باشد.

برای مشاوره و پاسخ به سوالات خود با ما تماس بگیرید:

  • مشهد / مجتمع بین المللی کامپیوتر تک / طبقه چهارم
  • دپارتمان آوانک / واحد 402
  • [email protected]
  • 051-31777

درخواست وب سرویس

همین حالا و پس از تکمیل این فرم، وب سرویس را دریافت کنید.