افزایش فروش با بازاریابی تلفنی در قرن 21، چگونه؟!

افزایش فروش با بازاریابی تلفنی در قرن 21، چگونه؟!

رسانه های اجتماعی، ایمیل، وب سایت ها و... راه های زیادی برای حفظ ارتباط با مشتریان شما وجود دارد. اما آیا می دانستید که تلفن دفتر شما نیز می تواند خدمات مشتری را بهبود بخشد، وضع فروش را ارتقا و سود را افزایش دهد؟

قطار فناوری ارتباطات سریع حرکت می کند. رسانه های اجتماعی و گوشی های هوشمند در حال تغییر نحوه کار ما هستند. اما در حالی که شما در حال اجرای برنامه هایی برای دستیابی به آخرین روندهای فروش هستید، از تلفن رومیزی خود غفلت نکنید. هیللی استوولد، مدیر روابط عمومی در Pioneer Business Systems، می گوید: "سیستم های تلفن ثابت نیز به سرعت در حال رشد هستند. کاربرد آن ها دیگر فقط در برقراری و گرفتن تماس نیست" اگر یک شرکت کوچک از بازاریابی تلفنی خود با تمام توان استفاده کند، بازده خوبی نصیب کسب و کارهای کوچک می کند. استوولد ادامه می دهد: "از آن جایی که ما در عصر آنلاین زندگی می کنیم، مردم به دنبال تعاملات دوطرفه هستند" "سیستم های تلفن اغلب یک نقطه اولیه برای تماس با مشتری هستند. آن ها ممکن است ابتدا وب سایت شما را بررسی کنند، اما کار بعدی آن ها این است که گوشی تلفن را بردارند."

افزایش فروش با سیستم تلفن چگونه ممکن است؟

هزینه یک سیستم خوب تلفن رومیزی بسته به تعداد افزونه ها و ویژگی هایی که نیاز دارید متفاوت است. با این حال، باید ویژگی های جدید و زمانی که به آن ها نیاز دارید، معین باشد. یک ابزار مفید، سیستمی است که تلفن های شما را با پایگاه داده های مشتری شما ادغام کند، به طوری که هنگامی که یک مشتری تماس می گیرد، اطلاعات او بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود، همراه با اطلاعات در مورد تماس های اخیر یا سفارشات وی. یک ویژگی که می تواند به افزایش فروش کمک کند ضبط تماس است. شما می توانید از ضبط برای تجزیه و تحلیل بهترین روش فروش، آموزش کارکنان و همچنین برای اطمینان از مکالمه درست، استفاده کنید.برای تحقق این منظور شما یک سامانه تماس پرداز نیاز دارید.

پیشنهاد ویژه ای که به دنبالش هستید: تماس پرداز اوج، ابزاری برای مدیریت تماس مشتریان است. بهبود خدمات مشتری از طریق پشتیبانی و اطلاع رسانی تلفنی کسب و کارهای کوچک نمی توانند تلفن های شخصی را به راحتی پیدا کنند و کار را برای بازاریابی تلفنی و یا ارسال پیام صوتی ادامه دهند. استوولد می گوید: "شما می توانید از بازاریابی نگه دارنده استفاده کنید تا اطلاعات مربوط به زمان های باز یا پیشنهادات خاص را انتقال دهید." اگر شما برای تبلیغات از سامانه های تلفنی استفاده می کنید، بهتر است که ارتباطتان با مخاطب و مشتریان خود را از دست ندهید، بازاریابی را ممتد و پیوسته ادامه دهید و مدیریت تماس ها را جدی بگیرید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top