چرا تماس تلفنی؟!

چرا تماس تلفنی؟!

امروزه پیام صوتی یکی از ابزارهای کارآمد به منظور ارسال پیام بدون هیچ گونه تاخیر و در ساعت مشخص شده می باشد، از این رو بسیاری از سازمان های دولتی، شرکت ها و گروه های تبلیغاتی و مخصوصاً صاحبان کسب و کار از آن جهت برقراری ارتباط با تعداد زیادی از افراد و به صورت انبوه استفاده می کنند. پیام صوتی در حقیقت ابزار موثری جهت حفظ ارتباط قوی با بخش زیادی از مردم و به خصوص جامعه هدف مشتریان می باشد. پیام صوتی با دارا بودن مزایای متعدد به فروشندگان کالا و خدمات کمک می کند تا محصولاتشان را به مشتریان شان معرفی کنند. هزینه و زمانی که افراد در ارسال پیام صوتی مصرف می کنند در مقایسه با نتایج حاصل از آن به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست.

در ادامه یادداشت به بررسی جزئیات مزایای ارسال پیام صوتی خواهیم پرداخت:

1- منظم و دقیق

تماس با افراد به صورتی دستی نمی تواند به صورت منظم و طبق برنامه دنبال شود و نیروی انسانی درگیر این تماس ها قطعا نیاز به زمان و دستمزد دارد. همچنین با تمام دقت و تلاش های صورت گرفته، نتایج حاصله ممکن است صحیح نباشند. اما می دانیم که در ارسال پیام صوتی صدای از پیش ضبط شده به بیش از هزار نفر به صورت همزمان ارسال می شود، بنابراین دقت آن بسیار بالاست و خطای انسانی در آن دخیل نیست.

البته توجه داشته باشید که ارسال پیام صوتی همیشه و در همه حال پیشنهاد نمی شود، مثلا در مراحل پایانی معامله و هنگامی که قصد دارید معامله فروشی را ببندید، حتما باید با مشتری تماس تلفنی برقرار کرد و به نیازهای مشتری گوش بدهید و در صورت نیاز پاسخ های مناسبی به وی ارائه نمود، اما قبل از این مرحله به منظور معرفی محصولات به مشتریان می توانید از پیام صوتی استفاده کنید و فکر خرید را در ذهن مشتری تان جای بیاندازید.

2- مقرون به صرفه بودن

مقرون به صرفه بودن پیام صوتی یکی از مفیدترین و مجاب کننده ترین گزینه ها جهت برقراری ارتباط با مشتریان بدون نیاز به عوامل انسانی متعدد می باشد. ارسال پیام صوتی از پیش تعیین شده نیازی به عوامل فروش و خطوط ارتباطی با تعداد بالا ندارد. ارسال پیام صوتی در حقیقت یکبار سرمایه گذاری برای کسب مزایای بلندمدت است.

3- ابزار بازاریابی و تبلیغات

دسترسی همزمان به تعداد زیادی از مشتریان بومی و از طریق استفاده از بانک های جامع اطلاعات شماره تماس های همراه و ثابت که از دید بازاریابی بسیار سودآور است. و بسیاری موارد دیگر که به عنوان قابلتی های بازاریابی تلفنی می توان از آن ها استفاده نمود. برای مطالعه بیشتر کلیک کنید.

به آوانک بپیوندید
Share
تندیس طلائی رهبری
نشان عالی رضایت مندی مشتری

استفاده از مطالب سايت آوانک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به نرم افزاری آموت می‌باشد.

شرکای تجاری شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه و شرکای تجاری شرکت مخابرات ایران
مجوز شماره 735/8420726 شرکت مخابرات ایران
Top